Reklama

Reklama

Reklama

Natalia Kukulska znów zostanie "mamą"!

Natalia Kukulska to mama ideał, troskliwa, świetnie zorganizowana. Ma już kilku chrześniaków, ale na tym nie koniec...

Natalia Kukulska (42) zdradziła w „Dzień Dobry TVN”, że piosenkarka Marika (38) spodziewa się dziecka. 

To szczere wyznanie wywołało oburzenie wśród internautów. Zarzucali wokalistce, że ujawniła pilnie skrywany przez Marikę sekret. 

"To krzywdzące opinie. Natalia nie miała złych intencji, nawet Marika to zrozumiała i nie nie miała jej tego za złe. Nie ma poczucia, że przyjaciółka ją zdradziła" – mówi osoba znająca obie piosenkarki.

Mają bardzo podobne podejście do życia, zasady, gusta, wrażliwość...  

Natalia i Marta Kosakowska, występująca jako Marika, znają się od dawna. Zaprzyjaźniły się w 2012 r., podczas Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Odbywał się koncert ku pamięci Anny Jantar (†29) i Jarosława Kukulskiego (†66) „Życia mała garść” i Natalia poprosiła Marikę, by zaśpiewała przebój jej mamy „Tyle słońca w całym mieście”.

Reklama

Wtedy miały okazję poznać się bliżej. Ze zdumieniem odkrywały, jak są do siebie podobne.

Mają podobną wrażliwość muzyczną i rozumieją się „intuicyjnie”. lubią razem pracować, napisały wspólnie tekst do utworu „Ostatnia prosta” na ostatnią płytę Kukulskiej „Halo tu ziemia”. 

Ich podejście do życia także jest podobne. Dla każdej nie ma nic ważniejszego niż spokój i szczęście najbliższych. 

Kiedy Marika przechodziła trudny czas, gdy kończyło się jej pierwsze małżeństwo, Natalia była blisko, ocierała jej łzy. Pomogła przyjaciółce pozbierać się po życiowej porażce.

Dzielą swoje troski, ale i radości. Natalia była jedną z pierwszych osób, które dowiedziały się, że Marika spodziewa się dziecka. To było jej wielkie marzenie. 

"I od razu poprosiła Natalię o kilka rad dla przyszłych mam. Dla Mariki Natalia jest wzorem troskliwej i doskonale zorganizowanej mamy. Wydaje płyty, koncertuje, a jednocześnie jest mamą na pełen etat. Janek (17) i Ania (13) świetnie się uczą, są lubiani przez kolegów" – opowiada tygodnikowi "Świat i Ludzie" znajomy muzyk.

Dziecko Mariki niedługo przyjdzie na świat. 

"Chciałaby poprosić Natalię o to, żeby została mamą chrzestną" – zdradza ich znajoma.

Ale teraz najważniejsze, żeby urodziło się zdrowe. I tego z całego serca życzymy.

Świat & Ludzie
Dowiedz się więcej na temat: Natalia Kukulska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy