Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Natalia Kukulska podekscytowana ciążą. Będzie kolejne 500 plus!

Spodziewająca się trzeciego dziecka Natalia Kukulska (40 l.) nie zwalnia tempa i od kilku tygodni pracuje na planie kolejnej edycji "The Voice of Poland". Pytana o samopoczucie, wyznaje, że jest znakomite.

"Na razie, odpukać, jest lepiej niż zwykle. Mam więcej sił i potrafię się lepiej mobilizować" - opowiada Kukulska "Faktowi".

Reklama

Jej trzecie dziecko, córka Laura, na świat przyjdzie w styczniu. Czas do rozwiązania wokalistka chce wykorzystać na intensywną pracę: koncerty, nagrania i jurorowanie w show. Podkreśla, że nie boi się skrajnych i trudnych emocji, jakie mogą pojawić się w "The Voice of Poland".

"Mam do tego zdrowy dystans. (...) Jestem skupiona na pracy" - śmieje się. Na co przeznaczy kolejne 500 złotych, które dostanie w ramach programu "Rodzina 500 plus", na razie nie zdradza.

Polacy jednak najczęściej otrzymane od państwa środki przeznaczają na jedzenie, ubrania i bieżące wydatki. Jedynie ponad 40 proc. badanych deklaruje zwiększenie wydatków na edukację dzieci.

Na przydomowych podwórkach zauważyć można także zwiększoną liczbę... trampolinek, których - dzięki interwencji prezydenta Dudy - komornicy nie mogą już zajmować.

***

Zobacz więcej materiałów o gwiazdach:

Dowiedz się więcej na temat: Natalia Kukulska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje