Reklama
Reklama

Natalia Kukulska o relacji z teściową: „Mama, to było dla mnie nowe, nieznane słowo”

W tym roku przypada 50. rocznica ślubu rodziców Natalii Kukulskiej. Jednak nie tylko Anna Jantar (29 l.) i Jarosław Kukulski (66 l.) mieliby powody do świętowania. Rodzice Michała Dąbrówki także obchodzą tzw. złote gody. Natalia Kukulska (45 l.) zrobiła im wyjątkową niespodziankę, a także wyjawiła, że długo nie mogła przemóc się do nazywanie teściowej "mamą".

Natalia Kukulska bardzo dba o celebrowanie pamięci swojej zmarłej rodzicielki. Zawsze w dzień rocznicy ślubu Anny Jantar (sprawdź!) z kompozytorem Kukulskim, ich córka jedzie na cmentarz wawrzyszewski, by zapalić znicz i położyć kwiaty. Tym razem wokalistka celebruje nie tylko rocznice rodziców, 

Natalia Kukulska: Hucznie świętuje rocznicę teściów

Jak się okazuje, tzw. złote gody obchodzą również teściowie Natalii Kukulskiej, Jan i Janina. Piosenkarka postanowiła zaskoczyć rodziców Michała Dąbrówki i uczynić ich święto wyjątkowym. Według artykułu w tygodniku "Rewia", teściowie Kukulskiej przygotowani byli tylko na skromną uroczystość w Gminie Łaskarzew, gdzie mieszkają. Para odebrała odznaczenie za długoletni związek, natomiast w domu czekała na nich zabawa do białego rana!

Reklama

Jednak to nie wszystko. Natalia Kukulska wraz z mężem Michałem Dąbrówką (sprawdź!) wykupili dla Jana i Janiny egzotyczne wakacje! Chociaż teściowie byli zachwyceni podarunkiem od Natalii i podkreślają, że nie mogliby mieć lepszej synowej, to nie zawsze piosenkarka była z nimi tak blisko.

Kukulska długo nie nazywała Janiny "mamą"

Mama Michała Dąbrówki bardzo czekała na moment, w którym Natalia zacznie zwracać się do niej "mama". Janina bardzo dobrze znała historię Kukulskiej, ponieważ w młodości słuchała Anny Jantar.

Jednak w pewnym momencie coś w ich relacji się zmieniło, a Natalia nabrała odwagi, by zacząć używać tego ważnego słowa. W artykule czytamy, że był to bardzo radosny moment dla teściowej Kukulskiej.

Ten przełom zdecydowanie umocnił ich relacje, ponieważ dzisiaj Pani Janina wyraźnie podkreśla, że wraz z synową są ze sobą bardzo blisko. W dalszej części tekstu czytamy również, że artystka jest pod wielkim wrażeniem matki swojego męża oraz że jest dla niej wzorem.

Chociaż Natalia straciła swoją mamę w wieku 4 lat, a ukochany ojciec odszedł dekadę temu, to teraz z pewnością jej teściowie godnie zastępują jej rodziców. Artystka zawsze może liczyć na ich pomoc, gdyż ci traktują ją jak własną córkę.

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Natalia Kukulska | Anna Jantar | Michał Dąbrówka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama