Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Natalia Kukulska: Ciąży mi wizerunek świętej! To odcina mi jaja!

Natalia Kukulska (40 l.) w najnowszym wywiadzie zaskoczyła szczerym wyznaniem...

Bez wątpienia 2016 rok to znów jest czas Natalii Kukulskiej, której w ostatnich latach w mediach było zdecydowanie mniej.

Piosenkarka tłumaczyła, że świadomie zdecydowała się zejść na dalszy plan, aby z nikim się nie ścigać o pierwsze miejsca na listach przebojów i liczbę okładek, ale przede wszystkim, by skupić się na tworzeniu muzyki, która niekoniecznie musi mieć komercyjny potencjał.

W tym roku w życiu Natalii zaszły nieoczekiwanie spore zmiany. Najpierw Kukulska zdecydowała się wziąć udział w show "The Voice of Poland", choć przez lata unikała tego typu programów. 

Reklama

Do tego wszystkiego doszła trzecia ciąża wokalistki, która jeszcze mocniej zwiększyła zainteresowanie jej osobą! Jak się z tym czuje?

"Odczuwam większe zainteresowanie mediów moją osobą, co często przejawia się nasileniem przeróżnych plotek. Wiele domniemań: Za kogo? Za ile? Czytam czasem i oczom nie wierzę. Ale nie tłumaczę sięz tego, nie przeżywam właśnie dlatego, że mam swój świat, robię swoje, robię to, co kocham…" - wyznaje w rozmowie z "Tele Tygodniem" Kukulska.

Gwiazda liczy, że udział w "The Voice" pokaże jej nieco inne oblicze...

"Mnie ciąży trochę ten wizerunek świętej, kreowany przez niektóre media. To odcina mi „jaja”, temperament, energię. A ja wszystko to mam! (...)  W studiu "The Voice" bywałam trochę takim klasowym klownem. Ale czy to nie lepsze niż gładka formułka i udawanie?" - zastanawia się wokalistka.

Nie zabrakło też oczywiście pytań o jej trzecią ciążę, która - jak się okazało - nie do końca była planowana...

"Zastanawiałam się, czy kiedykolwiek odważę się na ten krok [posiadanie trzeciego dziecka - przyp. red.]. Życie samo zadecydowało. Najwyraźniej tak jest najlepiej" - przekonuje.

Dowiedz się więcej na temat: Kukulska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje