Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Natalia Kukulska chwali się dziećmi! Ma powody do dumy!

Natalia Kukulska (41 l.) została niedawno po raz trzeci mamą. Widać, że jest bardzo szczęśliwa z tego powodu, a teraz jeszcze postanowiła pochwalić się osiągnięciami swoich pociech!

Piosenkarka odziedziczyła talent muzyczny po rodzicach. Jarosław Kukulski był kompozytorem, natomiast mama, Anna Jantar była piosenkarką.

Reklama

Nic dziwnego, że Natalia jest tak uzdolniona. Co więcej, wokalistka związała się z muzykiem. Michał Dąbrówka jest perkusistą i kompozytorem.

Para tworzy szczęśliwe małżeństwo. Są dalecy od skandali, a ich związek uchodzi za przykład na naśladowania. Łączą ich dzieci, wspólne pasje i oczywiście praca. 

W ślad za zainteresowaniami rodziców poszły dzieci Natalii i Michała. W taki właśnie sposób jest kontynuowana muzyczna tradycja rodziny Kukulskich!

Najstarszy syn gwiazdy - Janek (17 l.) uczęszcza do szkoły muzycznej, gra na pianinie i perkusji, a do tego komponuje. 

"Pokochał muzykę. Jest mu bardzo bliska i pochłania go w całości. Żyjąc w muzycznym domu, sam naturalnie zaczął się tym interesować" - mówi w rozmowie z gazetą "Fakt" wokalistka.

W szkole muzycznej uczy się również Ania (12 l.), która z kolei kocha śpiew, ale tak samo jak brat, gra również na pianinie.

W domu Kukulskich muzyka obecna jest cały czas. Dzieci Natalii są mocno zainteresowane jej pracą.

"Często wpadają do studia, które mamy w piwnicy w domu, na nasze próby z muzykami. Syn umie nawet zagrać moje nieopublikowane kompozycje" - zdradza artystka.

Piosenkarka obserwuje rozwijające się talenty i pasje swoich dzieci i jest z nich naprawdę dumna. Jesteśmy pewni, że do grona rodzinnych muzyków dołączy w przyszłości również i Laura. 


pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Kukulska Natalia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje