Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Natalia Kukulska cała w strachu. Syn chce wyjechać z Polski

Natalia Kukulska (41 l.) nie kryje, że trudno jej pogodzić się z wyjazdem syna do Ameryki. Mimo to nie chce rzucać mu kłód pod nogi...

Kiedy 17-letni Jan zakomunikował znanej mamie, że chce studiować w USA, była przerażona. Jednak po chwili zrozumiała, że musi pozwolić ukochanemu dziecku wyfrunąć z rodzinnego gniazda.

Reklama

Chłopak w przyszłym roku zdaje maturę i musi zdecydować, gdzie będzie kontynuował naukę. Nastolatek planuje rozpocząć studia na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina w Warszawie i po pierwszym semestrze wyjechać do USA kształcić się na jednej z tamtejszych uczelni.

Nie chce wiązać przyszłości wyłącznie z Kalifornią, pragnie jednak uczyć się tam przez jakiś czas. Natalia postanowiła wspierać syna w rozwijaniu pasji. Jasiek od najmłodszych lat interesuje się muzyką i nikt nie ma wątpliwości, że pójdzie w ślady rodziców.

Gra na perkusji, pianinie, śpiewa, a także komponuje. "Ma do tego totalny zapał, pokochał muzykę. Jest mu bardzo bliska i pochłania go w całości" - opowiada dumna mama.

Na przełomie października i listopada cała rodzina odwiedziła już Kalifornię i szkoły, w których Jan mógłby podjąć naukę. "Wyjazd był bardzo udany. Janek przekonał się, że spełnienie jego marzenia jest na wyciągnięcie ręki" - mówi "Dobremu Tygodniowi" przyjaciel domu.

Z kolei w sieci pojawiło się nagranie, na którym Janek prezentuje swój talent wokalny. Znana mama jakiś czas temu zapisała go bowiem do Warsztatowej Akademii Musicalowej.


Dowiedz się więcej na temat: Natalia Kukulska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje