Reklama

Reklama

Reklama

​Narzeczona Cristiano Ronaldo zabrała dzieci na spotkanie ze Świętym Mikołajem

Narzeczona Cristiano Ronaldo, Georgina Rodrigues (27 l.), będąca właśnie w ciąży, zabrała czworo dzieci ukochanego do Laponii, na spotkanie ze Świętym Mikołajem. Maluchy są zachwycone, chociaż najstarszy syn piłkarza sprawia wrażenie, jakby podejrzewał, o co w tym wszystkim chodzi…

Cristiano Ronaldo nigdy nie ukrywał, że jego marzeniem jest duża rodzina. Jak ujawnił w wywiadzie dla "Good Morning Britian”, najlepiej by liczba dzieci odpowiadała ilości zdobytych przez niego trofeów.

"Chciałbym mieć siódemkę dzieci i zdobyć tyle samo nagród Złotej Piłki".

Na razie te liczby trochę się rozmijają. Ronaldo ma na koncie 5 Złotych Piłek, ale liczba jego dzieci wkrótce wzrośnie do sześciorga. 
Narzeczona piłkarza Geogina Rodriguez jest właśnie w ciąży i jak wiadomo ze zdjęć USG, którymi wraz z Ronaldo pochwaliła się na Instagramie, jest to ciąża bliźniacza. 

Reklama

Rodzinna wyprawa do Laponii

Zanim rodzeniem dzieci piłkarzowi zajęła się jego ofjcjalna partnerka, korzystał z usług surogatek. W ten sposób na świat przyszło troje starszych dzieci piłkarza. Odkąd powiększaniem rodziny zajęła się już osobiście  Georgina, na świecie pojawiła się córka, Alana Martina, a teraz para spodziewa się bliźniąt.

Zobacz TOP 5 bramek i interwencji z Ligi Mistrzów - sprawdź teraz!


Ostatnio Georgina zabrała wszystkie dzieci do Laponii na spotkanie ze Świętym Mikołajem. Na swoim Instagramie opublikowała urocze zdjęcia z rodzinnego wyjazdu. 

Maluchy sprawiają wrażenie przejętych i zachwyconych, jednak najstarszy syn piłkarza, Cristiano Ronaldo Junior, zwany  Cristianinho, który już rozpoczął karierę piłkarską w młodzieżówce Juventusu, sprawia wrażenie, jakby podejrzewał, o co chodzi z tym panem z brodą...

Zobacz też: 

Tadeusz Ross miał pięć żon. Dzieci jeszcze więcej

Brooke Shields dopiero po czterdziestce zaczęła czerpać radość z seksu

Inflacja wyższa niż szacunki GUS

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Georgina Rodriguez | Cristiano Ronaldo

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy