Reklama
Reklama

Najpierw wyleciał Jakimowicz, a teraz ona. Gwiazda TVP przekazała pilne wieści. To koniec

O tym, że losy Karoliny Pajączkowskiej są dość niepewne w TVP, mówiło się od pewnego już czasu. Prezenterka przestała pojawiać się na wizji, co tylko podsyciło plotki. W końcu sama zainteresowana zabrała głos i przekazała pilne wieści, potwierdzając swoje odejście z Woronicza...

Zmian w TVP ciąg dalszy. Niedawno spore poruszenie wywołały wieści o wyrzuceniu Jarosława Jakimowicz, a teraz okazuje się, że to nie koniec. 

Smutne wieści pilnie przekazała właśnie Karolina Pajączkowska. Ona też żegna się ze stacją, przekonując że decyzję podjęła sama! 

"Szanowni państwo, w odpowiedzi na liczne zapytania. Mój kontrakt z Telewizją Polską wygasa na początku listopada. Nie planuję go przedłużać" - oznajmiła. 

Reklama

"Chciałabym wszystkim Widzom bardzo podziękować za wspólnie spędzone 4 lata. Idzie nowe" - dodała tajemniczo. 

Pajączkowska zniknęła z anteny TVP już w maju

Przypomnijmy, że Pajączkowska zniknęła z anteny TVP Info w połowie maja, krótko po kluczowych zmianach kadrowych w Telewizyjnej Agencji Informacyjnej. Michał Adamczyk zastąpił Jarosława Olechowskiego na stanowisku dyrektora, podczas gdy Samuel Pereira objął funkcję zastępcy dyrektora i wkrótce zaczął wprowadzać własne zmiany w stacji.

"Nie ma lepszych i gorszych. Czasy, gdy niektórzy uważali, że są ponad innymi, mogą spóźniać się do studia czy wychodzić z fochem i obrażać, z pogardą wypowiadać się o cudzej pracy, a wszystkich poza sobą w redakcji traktować bez szacunku — się skończyły. W naszej redakcji jest wiele osób pracowitych, sumiennych, miłych, koleżeńskich, z którymi praca to przyjemność i chciałbym, żeby było jasne, że takie zachowania są przeze mnie zauważane i będą doceniane" - przytacza fragment jego maila do pracowników TVP serwis Wirtualne Media.

Wygląda więc na to, że Pajączkowska niespodziewanie dołączyła do Jakimowicza...

Zobacz też:

Dziennikarka TVP Karolina Pajączkowska chciałaby pracować w CNN? Marzy jej się własny talk-show 

Karolina Pajączkowska, reporterka TVP o pracy w mediach. Kiedyś otrzymała niemoralną propozycję

Karolina Pajączkowska i Marcin Nowak zaręczyli się. Dziennikarze TVP są nierozłączni


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Karolina Pajączkowska | Jarosław Jakimowicz
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy