Reklama
Reklama

Najpierw Bosak rozwiódł się z Dębską, a tu znienacka takie wieści. Ten dzień musiał kiedyś nadejść

Marcin Bosak i Maria Dębska swoim nagłym rozwodem narobili sporo zamieszania w show-biznesie. Chyba mało kto się spodziewał, że po ślubie w 2020 roku na tak krótko zakosztują szczęścia. Ich małżeństwo rozpadło się już po dwóch latach. Choć to o nowych romansach aktorki media plotkarskie huczą od miesięcy, to jednak jej były mąż w tej sytuacji może czuć się prawdziwym szczęściarzem. To nie są już żadne plotki...

Maria Dębska i Marcin Bosak wywołało swego czasu niezłe poruszenie, gdy na jaw wyszło, że ich uchodzące za wręcz idealne małżeństwo, rozpadło się z hukiem. 

Dlaczego Bosak i Dębska naprawdę się rozstali?

Długo nie było wiadomo, co takiego się wydarzyło, że aktorska para postanowiła się rozstać. Maria wspominała w wywiadzie dla "Twojego Stylu", że ich wspólne życie nie było usłane różami:

"Miłość nie była łatwa, bo Marcin kończył poprzedni związek, a ja chciałam, żeby sobie najpierw sam wszystko poukładał. To był proces, ale dzięki temu jesteśmy nie tylko parą, ale i przyjaciółmi, możemy o wszystkim porozmawiać".

Reklama

Bosak z kolei opowiedział o problemach ze zdrowiem, które wpłynęły na jego normalne funkcjonowanie i poniekąd przyczyniły się do rozpadu małżeństwa.

"Budziłem się w środku nocy z poczuciem niepokoju, który nie pozwalał mi zasnąć do rana. (...) Na pewno myślałem o sobie bardzo źle. Miałem obniżoną samoocenę".

Dębska w rozmowie z Mołek potwierdziła, że przez zły stan męża wiele razy musiała "zaciskać zęby".

Marcin Bosak zagrał byłej żonie na nosie

Choć media plotkarskie początkowo skupiały się na nowych romansach Dębskiej, w tym z Dawidem Podsiadło, niespodziewanie to jej były mąż znalazł prawdziwą miłość. 

"Marcin Bosak zagrał byłej żonie na nosie. Tak uskrzydla tylko prawdziwa miłość" - czytamy w "Na Żywo". 

Jego wybranka też ma na imię Maria, choć w show-biznesie znana jest jako Marika. To modelka, która na koncie ma m.in. sesje dla magazynu "Vogue". 

Niedawno para pojawiła się pierwszy raz wspólnie na salonach. Ten dzień dzień wszak musiał kiedyś nadejść. 

"Nie stresowała się. Ona jest osobą z dużym poczuciem humoru i dystansem do siebie. Myślę, że jest dosyć analogowa i nie śledzi tego, co się dzieje w sieci" - "reklamował" nową wybrankę Bosak w rozmowie z Pudelkiem. 

Jak donosi "Na Żywo", Bosak dawno nie był tak szczęśliwy. Nowa ukochana pomogła uporać mu się z wszystkim problemami, a na jego twarzy ponownie zagościł uśmiech. 

"Para spotyka się od kilkunastu miesięcy. W kwietniu 2023 roku odwiedzili wyjątkowo urokliwy zakątek liguryjskiej riwiery we Włoszech. Uśmiech ostatnimi czasy nieczęsto gościł na twarzy aktora" - donosi tygodnik. 

Czytaj też:

Rozwiedzeni Maria Dębska i Marcin Bosak "wpadli na siebie" na imprezie. Zrobiło się niezręcznie

Maria Dębska liczy tylko na siebie: "Przyczynili się do tego mężczyźni"

Plotki o romansie z Podsiadło, a teraz takie zdjęcia. Uwagę zwraca jedno

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marcin Bosak | Maria Dębska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama