Reklama
Reklama

Najnowsze wieści o stanie zdrowia Kwaśniewskiego. "Dzięki temu żyję"

Aleksander Kwaśniewski w sierpniu tego roku wylądował w szpitalu, ponieważ musiał przejść poważną operację. Do tej pory nie wiadomo jednak, co dokładnie dolegało byłemu prezydentowi. Dopiero teraz wyznał, co tak naprawdę się wydarzyło i do czego doszło w szpitalu...

Aleksander Kwaśniewski był w szpitalu

Aleksander Kwaśniewski jakiś czas temu musiał odwołać nagle planowane wywiady oraz spotkania. Wszystko podyktowane było problemami zdrowotnymi. Dopiero niedawno na jaw wyszła prawda na temat tego, z czym się mierzy.

Zobacz też: Kwaśniewska po latach dowiedziała się prawdy. Tata wszystko jej wyjaśnił

Aleksander Kwaśniewski wyznał prawdę na temat swojego zdrowia

Aleksander Kwaśniewski 27 sierpnia 2023 roku miał być gościem Festiwalu Miasto Słowa w Gdyni. Z jego udziałem planowane było też spotkanie z czytelnikami najnowszej książki byłego prezydenta. Niestety pojawiła się smutna informacja, że Kwaśniewski nie pojawi się w Trójmieście. Mężczyzna przeszedł poważną operację.

Reklama

"Jak poinformowała nas Pani Monika Rzepka, Dyrektorka Biura Aleksandra Kwaśniewskiego, ze względu na poważną operację i przedłużającą się rehabilitację, Pan Prezydent musiał odwołać wszystkie zaplanowane wcześniej na sierpień i wrzesień wystąpienia" - można było przeczytać na facebookowym profilu Nagrody Literackiej Gdynia, promującym wydarzenie z udziałem Kwaśniewskiego.

Do tej pory nie wiadomo jednak było, co dokładnie dolegało byłemu prezydentowi. Jego córka ujawniła tylko kilka szczegółów dotyczących zdrowia ojca.

"Wszystko jest na dobrej drodze, dziękujemy za troskę. Rehabilitacja trwa, jesteśmy dobrej myśli. Nie jest to nic tragicznego, damy radę" - powiedziała wtedy Aleksandra w rozmowie z dziennikarzami "Faktu".

Szczegóły pobytu Kwaśniewskiego w szpitalu. Doszło do zakażenia bakterią

Aleksander Kwaśniewski w końcu sam zabrał głos w sprawie i opowiedział o tym, jak się czuje. Okazuje się, że musiał wykonać rutynowy zabieg kolana. Niestety doszło do poważnych komplikacji.

"Od początku lipca mam kłopot z kolanem. Przy banalnym zabiegu zostało ono zainfekowane bakterią, więc miałem ropne zapalenie kolana, które wymagało operacji. W ten sposób dwa miesiące walczę o kolano. Chodzę o kulach jest lepiej, jest poprawa, ale ciągle nie jest to, co było na samym początku" - powiedział Kwaśniewski podczas live'a zorganizowanego na instagramowym koncie jego córki.

Kwaśniewski podziękował również ukochanej żonie oraz córce za wsparcie w tym trudnym dla niego czasie.

"Jestem wdzięczny żonie Joli i córce Oli, że się mną opiekowały, dzięki temu żyję i chodzę" - dodał wzruszony Kwaśniewski.

Zobacz też:

TO KONIEC! Całe Zakopane huczy o Krupińskiej i Karpielu! To jednak nie plotki

Kwaśniewska wyznała prawdę po latach. Nie do wiary, co robiła ze spódniczkami jako prezydentowa

Jolanta i Aleksander Kwaśniewscy są razem 44 lata. Znamy prawdę o ich związku

Przez lata o tym plotkowano. Szok! Aleksander Kwaśniewski rozwiał wszelkie wątpliwości

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Aleksandra Kwaśniewska | Aleksander Kwaśniewski
Reklama
Reklama
Reklama