Reklama
Reklama

Nagle w środku nocy Magda Gessler opublikowała ten wpis. Ludzie nie mogą uwierzyć

Magda Gessler uwielbia zaskakiwać swoich fanów. Jej nocne aktywności w mediach społecznościowych stały się wręcz legendarne. Jednak to, co znana restauratorka wrzuciła na swojego Instagrama ostatnio w środku nocy zaskoczyło wszystkich. Jeśli ktoś zastanawiał się jak Gesslerowa wyglądała w naturalnych włosach, to ma teraz odpowiedź i to nie były plotki.

Magdę Gessler znają nie tylko fani dobrych smaków. Restauratorka ze świetnie radzącej sobie biznesmenki na przestrzeni lat stała się celebrytką i legendą polskiej popkultury. Z pewnością pomógł w tym program "Kuchenne Rewolucje", w którym Gessler pomaga upadającym restauracją. Format doczekał się już 28 sezonów i nadal cieszy się doskonałą oglądalnością. Najwierniejsi fani oglądają nawet powtórki. 

Zdjęcie Gesslerowej w środku nocy trafiło do internetu. To nie były plotki

Magda Gessler słynie także ze swojej aktywności w mediach społecznościowych, która umówmy się jest dość kontrowersyjna. Celebrytka często dodaje dziwne wpisy w środku nocy, potrafi też wykłócać się z fanami w komentarzach. Tym razem jednak zaskoczyła wszystkich. 

Reklama

Około godziny 3 w nocy Gessler dodała na swojego Instagrama zdjęcie z młodości. Restauratorka pozuje na nim w białym kostiumie, który wręcz zlewa się z kanapą w podobnym kolorze. Co najważniejsze, na tej fotce gwiazda ma jeszcze swoje naturalne włosy, bez doczepów. 

"Kto to?" - pyta Gesslerowa, by zaraz dać odpowiedź "Podpowiem sesja do "Elle"" - napisała celebrytka. 

Fani nie mogą wyjść z zachwytu, w komentarzach piszą:

"Bardzo ładnie naturalnie, z własnymi włosami"

"Pani Magdo, wspaniale w każdym wydaniu!!! Pozdrawiam!"

"Noc jest magiczna. Spokojna. To miłe, ze ktoś nie śpi jak ja"

Takie właśnie są efekty bezsenności Magdy Gessler. 

Zobacz też:

Magda Gessler wrzucała jedno zdjęcie i podzieliła fanów. Nikt nie wie, co się dzieje

Ceny jagodzianek od Magdy Gessler powalają. Ładocha nie gryzła się w język

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Magda Gessler
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy