Reklama
Reklama

Naga? Ewa Farna wystawiła swoje rude włosy! Niebywałe, jak teraz wygląda!

Ewa Farna nie przestaje zaskakiwać. Piosenkarka niedawno zaprezentowała się światu w odważnym teledysku do piosenki "Ciało", a teraz poinformowała fanów, szykuje kolejną niespodziankę muzyczną. Przy okazji pochwaliła się nowymi włosami. Ależ zmiana...

Ewa Farna ostatnie miesiące spędziła na urlopie macierzyńskim, bo na świecie pojawił się jej pierwszy synek. 

Maluch stał się jej całym światem, ale oczywiście gwiazda nie zapomina też o karierze muzycznej i tysiącach fanów. 

Jakiś czas temu wróciła na scenę, prezentując światu swój nowy singiel do piosenki "Ciało" (sprawdź!). 

Tekst opowiada o tym, na jakie problemy narażane są dziś kobiety, których wygląd cały czas jest poddawany ocenie. Do tego jesteśmy karmieni przez social media i reklamy wizerunkiem idealnych ciał, które nie mają zbyt wiele wspólnego z rzeczywistością. 

Sama Farna zdecydowała się w klipie (zobacz!) pokazać kawałek swojego ciała pokrytego rozstępami po ciąży, co dla wielu kobiet niestety nadal jest powodem do wstydu.

Reklama

Farna przeszła sporą metamorfozę

Niedawno swój utwór Ewa zaprezentowała na żywo w Sopocie, gdzie wystąpiła w lateksowym płaszczyku. Nikt jednak nie mógł spodziewać się, że niebawem Farna zaskoczy kolejną spektakularną metamorfozą. 

Na scenie pojawiła się bowiem jeszcze w brązowych włosach, które miała od lat, ale po tym nie ma już śladu...

Gwiazda od teraz jest ruda! Na zdjęciu, które zamieściła na Instagramie, wygląda jakby była całkiem naga, a jej piersi przykrywa burza rudych loków! 

"Zapisujcie się do PRESAVE mojego nadchodzącego singla, żeby móc odsłuchać go jako pierwsi! Dla zapisanych osób mamy super zaproszenie, wylosujemy piątkę z Was i zaprosimy na meet&greed podczas mojego koncertu w Wieliszewie niedaleko Warszawy, będzie okazja żeby spotkać się osobiście" - napisała pod postem.


***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ewa Farna
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy