Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Nadchodzi następczyni Cichopek?

Nina Terentiew pokłada wielkie nadzieje w zwyciężczyni "Tylko nas dwoje", pogodynce Paulinie Sykut. Niewykluczone, że Kasia Cichopek straci miano pupilka stacji...

Jak wiadomo, dyrektor programowa Polsatu Nina Terentiew (64 l.) potrafi świetnie wypromować każdego, kto tylko przypadnie jej do gustu. Jej ostatnią wielką ulubienicą była Kasia Cichopek, która dostawała w Polsacie programy i prowadziła festiwale.

Reklama

Jednak co za dużo, to niezdrowo - publiczność ma już dość ciągłej obecności uśmiechniętej Kasi na ekranie telewizora. Terentiew bacznie obserwuje więc nowe gwiazdki i chce wyłuskać spośród nich kolejny "diament".

Niewykluczone, że już znalazła następczynię Cichopek - magazyn "Gwiazdy" dowiedział się, że Terentiew jest zachwycona Pauliną Sykut, pogodynka, która wygrała show "Tylko nas dwoje".

"Widzi w niej wielką gwiazdę" - zdradza osoba z otoczenia pani Niny. Władze Polsatu zachwyciły się Pauliną po koncercie w Giżycku, którego była prowadzącą. Teraz zastanawiają się, czy nie powierzyć jej prowadzenia koncertu sylwestrowego Polsatu. W ubiegłym roku gospodynią była Cichopek...

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek | Nina Terentiew | Paulina Sykut-Jeżyna

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje