Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Musiał olewa szkołę. Woli robić karierę!

Maciek Musiał to ostatnio najgorętsze nazwisko w show-biznesie. Obrotny młodzieniec wykorzystuje swoje 5 minut do cna, ale coś za coś. w szkole ma coraz więcej problemów.

Młody aktor zyskał popularność dzięki roli w serialu Rodzinka.pl. W końcu został zauważony i jak z rękawa posypały się kolejne oferty. Tej wiosny zobaczymy go w kolejnym sezonie serialowego hitu Dwójki oraz w nowej roli - prowadzącego kolejną edycję "The Voice of Poland". Oprócz tego zaczął grać w teatrze, w spektaklu samego Juliusza Machulskiego.

Reklama

Nic dziwnego, że w natłoku tylu zajęć Maćkowi trudno znaleźć czas na naukę. Odkąd zaczął grać w serialu, w szkole jest tylko gościem. Do tej pory udawało mu się jakoś wszystko nadrabiać, ale jak sam przyznaje jest mu coraz trudniej wszystko pogodzić.

"Ostatnio jest ciężko. Tego się zrobiło multum! Mam do zaliczenia mnóstwo sprawdzianów. Masakra" - żali się "Gwiazdom".

Chłopak boi się, że jeśli teraz nie wykorzysta swojej szansy, drugiej może już nie dostać. Wie doskonale, że nie każdy jego rówieśnik ma takie szczęście, za to prawie każdy chciałby znaleźć się na jego miejscu.

Polski "Bieber" wyjawił, że w przyszłości chce zdawać do szkoły teatralnej. Będzie więc musiał jakoś pogodzić naukę z karierą, bo bez matury szanse z przyjęciem na studia ma dość marne!Dowiedz się więcej na temat: Maciej Musiał | szkoła | problemy | Maciek Musiał

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje