Przejdź na stronę główną Interia.pl

Mundial 2018: Robert Lewandowski zajada się chlebem w Rosji. "Gluten..."?

Robert Lewandowski (29 l.) i reprezentacja Polski są już w Rosji, gdzie przygotowują się do pierwszego meczu na mistrzostwach świata. We wtorek 19 czerwca zagrają z Senegalem. W kadrze zdaje się panować fantastyczna atmosfera, co obrazują zdjęcia i filmiki. Na jednym z nich utrwalono niecodzienną sytuację z "Lewym" w roli głównej...

12 czerwca piłkarze reprezentacji Polski wyjechali do Rosji. W mediach społecznościowych dzielili się fotkami dokumentującymi ich podróż. I tak były zdjęcia sprzed samolotu, z pokładu, a także już z Soczi, gdzie zamieszkają na czas trwania mistrzostw. 

Reklama

W sieci opublikowano wideo, które w skrócie obrazuje m.in. najpierw wylot z Polski, później sam przelot, a potem powitanie na lotnisku w Rosji. I to właśnie tam doszło do niecodziennej sytuacji z udziałem Roberta Lewandowskiego. 

Zawodnicy oraz sztab szkoleniowy witani byli chlebem i solą. Z poczęstunku ochoczo skorzystał kapitan reprezentacji. Z uśmiechem na ustach skosztował chleba. Nie pozostało to niezauważone.

"Gluten...?"- zapytał z niedowierzaniem ktoś zza kadru. "Lewemu" chyba brakuje takich "specjałów", bo skomentował krótko. "Dobre" - ocenił. 

Co w tym takiego niezwykłego? Zapewne w przypadku innego piłkarza przeszłoby to bez echa, ale nie jeśli dotyczy Roberta. A to przez jego dietę, której pilnuje jego żona...

"Ostatniego hamburgera zjadł cztery lata temu (nie smakował mu). Ze trzy lata temu był kebab i pamiętam, że Robert na drugi dzień źle się czuł. Zero glutenu, nabiału, cukrów, puszkowanego jedzenia i tłustych sosów" -  w rozmowie z "Super Expressem" opowiadała o sposobie żywienia męża Anna. 

Myślicie, że tym razem też wytłumaczy żonie, że chleb wcale mu nie smakował?

Dowiedz się więcej na temat: Robert Lewandowski

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje