Reklama
Reklama

Mucha nie lubi dzieci!

Stosunek spodziewającej się dziecka Ani Muchy do maluchów był dotąd raczej chłodny. - Lubię dzieci, pod warunkiem, że nie są moje, że nie płaczą, że nie marudzą, nie budzą mnie przed dziesiątą i nie jęczą - pisała kilka lat temu na stronie internetowej. Jak teraz poradzi sobie z macierzyństwem?

Osoba pracująca przy produkcji "Prosto w serce" zdradziła tygodnikowi "Na żywo", że aktorka jest "w około czwartym miesiącu ciąży".

- Brzuszek nie jest jeszcze bardzo zaokrąglony, ale zmiana sylwetki jest widoczna gołym okiem.

O swoim stanie Ania musiała poinformować producentów serialu. Co ciekawe, ich reakcja była błyskawiczna - grana przez nią Monika Milewska szybko zaszła w ciążę!

Radosną nowinę "niechcący" ujawnił w programie śniadaniowym Andrzej Sołtysik. "Magda [Mołek - red.] ma termin na przełomie lipca i sierpnia, a ty?" - wypytywał. Mucha była wściekła!

Reklama

- Miała publicznie pochwalić się faktem, że zostanie mamą dopiero na jesieni - twierdzi jej znajoma.

- Na razie to była słodka tajemnica jej i Marcela. Informacja o dziecku była podobno dużym zaskoczeniem. - Ania wyrosła już z obrazoburczych poglądów na temat macierzyństwa, ale na razie go nie planowała. Gdy okazało się, że jest w ciąży, przyjęła to z radością. Podobnie jej partner.

- Marcel też jest bardzo szczęśliwy. Nagle wszystkie żale i pretensje przestały być ważne - tłumaczy informator magazynu.

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: ciąża | Anna Mucha | dzieci
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy