Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Moss: "Nigdy nie byłam anorektyczką"

Brytyjska supermodelka Kate Moss oświadczyła ostatnio, że nigdy nie chorowała na anoreksję, a jest tak szczupła dlatego, że często po prostu nie ma czasu na to, by coś zjeść.

Moss, która stała się sławna w latach 90., bywała wielokrotnie krytykowana za swoją zbyt chudą według wielu figurę. Modelka jednak zaprzecza, jakoby jej wygląd wynikał z jej problemów ze zdrowiem. Jak tłumaczy Moss, nie stara się specjalnie utrzymywać wagi, ale często ma po prostu zbyt dużo pracy, by znaleźć czas na trzy posiłki dziennie.

Reklama

W wywiadzie dla magazynu "Interview" 34-letnia Moss powiedziała: "Nigdy nie byłam anorektyczką, nie jestem aż tak chuda. Jednak pamiętam, że czasem myślałam, że wolałabym być trochę grubsza".

"Czasem nie jadłam przez jakiś czas, ale nie robiłam tego specjalnie. Na sesjach zdjęciowych i w samolotach było okropne jedzenie, nie mogłam tego wziąć do ust. Na pokazach w ogóle nie było jedzenia, więc jeśli robisz jeden pokaz za drugim, to możesz w ogóle o tym zapomnieć" - wyznała.

Moss powiedziała także: "Kiedyś spojrzałam na siebie w lustrze i zdałam sobie sprawę jak jestem chuda. Przeraziłam się! Wcale mi się to nie podobało!"

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje