Reklama
Reklama

Monika Zamachowska znajdzie pomoc u szamana?!

Monika Zamachowska (43 l.) nie ma ostatnio łatwego życia. Czy w wyjściu z impasu pomoże jej "uzdrowiciel ciała i umysłu"!

Przypomnijmy, że kilka tygodni temu celebrytka miała poważny wypadek na Węgrzech, który zakończył się odwiezieniem jej karetką do szpitala.

Na szczęście wszystko skończyło się dobrze i nowa żona Zbyszka po powrocie do Polski znów może śmiało lansować się na ściankach.

Monika jest jednak przekonana, że od pewnego czasu prześladuje ją prawdziwy pech.

W końcu oprócz wypadku narażona jest na ciągłe kłótnie z rodziną ukochanego, jej posada w TVP jest zagrożona, a życia nie ułatwia choroba kręgosłupa, z którą od jakiegoś czasu się zmaga.

Reklama

"Widocznie laleczka voodoo, którą ktoś moim kosztem od kilku lat przeszywa igłą, po raz kolejny musiała dać o sobie znać" - pożaliła się na swoim blogu Monika.

Z pomocą postanowił pospieszyć "Super Express", który znalazł dla dziennikarki prawdziwego szamana, aby ten zatrzymał pasmo nieszczęść w jej życiu!

"Ludzi przeklętych jest w Polsce ogrom.

Jeżeli takie mocne, ciemne niszczące energie wtargną w człowieka, to on nie jest w stanie samoistnie sobie z tym poradzić i konieczna jest pomoc terapeuty.

Ja jestem w stanie wielu osobom pomóć, ale nie jestem w stanie wszystkich uzdrowić" - oznajmia na łamach tabloidu Bogusław Waśkiewicz, uzdrowiciel ciała i umysłu współpracujący z pismem "Szaman".

Mamy nadzieję, że Monice uda się jednak pomóc!

Domyślacie się, kto tak nakłuwa tę laleczkę voodoo z podobizną dziennikarki?


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Monika Richardson
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy