Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Monika Zamachowska ujawniła prawdę o swoich zarobkach! Zaskakujące!

Monika Zamachowska (46 l.) już niejednokrotnie narzekała na to, że często doskwiera jej brak pieniędzy. Teraz zdecydowała się drążyć temat dalej.

Mogłoby się wydawać, że wszystkie gwiazdy w telewizji zarabiają krocie. Zwłaszcza takie, które od lat goszczą na ekranach nie powinny płakać nad stanem swojego konta bankowego.

Reklama

Jednak okazuje się, że nie zawsze tak jest. W przypływie szczerości wyjawiła, że to ciężka praca za niezbyt atrakcyjną płacę.

"Po prostu młodym nie zawsze chce się tak ciężko pracować jak nam. To jest trudna robota w nielimitowanych godzinach, dosyć słabo opłacana wbrew pozorom. Ja wiem, że krążą legendy o tym, ile zarabiamy. Ludziom się wydaje, że w telewizji są kontrakty na poziomie 30-40 tys. miesięcznie, kto ma taki kontrakt?

Może 8-10 lat temu ktoś taki miał, teraz na rynku wiele się zmieniło. Zarabiamy po kilkaset złotych za poważny materiał do programu, scenariusz, zdjęcia, montaż. Taka jest rzeczywistość" - użalała się dziennikarka w rozmowie z tabloidem "Super Express". 

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

Dowiedz się więcej na temat: Monika Zamachowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje