Reklama
Reklama

Monika Olejnik zamiata podłoże futrzastymi kapciami. Jest fanką tego koloru od dawna

Monika Olejnik (66 l.) jest wielką fanką butów i nietuzinkowych stylizacji. Jej szafa pęka w szwach od osobliwych butów, sukienek, kostiumów, dodatków, a także odzieży sportowej. Nawet podczas wakacji, dziennikarka nie zapomina o odpowiedniej stylizacji.

Monika Olejnik dodała zdjęcia, na których wygrzewa się w słońcu w towarzystwie przyjaciół. Widać, że okoliczności przyrody sprzyjają wypoczynkowi. Stylizacja prowadzącej program "Kropka nad i" przypomina boho klimaty, tylko nie pasuje jeden szczegół... futrzakowe klapki.

Monika Olejnik zamiata podłoże futrzastymi kapciami

Monika Olejnik wypoczywa obecnie na wakacjach. Podróżuje po Francji i Włoszech wraz ze swoim partnerem, ale nigdy nie zapomina o modnym wyglądzie.

Dziennikarka opatrzyła nowe zdjęcie na Instagramie opisem: "A pogoda rozśpiewana. Zielono mi i spokojnie(...)" przypominam tekst Osieckiej". Czyżby specjalnie chciała zwrócić uwagę na swoje neonowozielone futrzaki na nogach?

Reklama

Prezenterka ma wyraźną słabość do butów, co można zauważyć w programie, który prowadzi. Swój ekstrawagancki styl podkreśla dodatkowo ekstrawaganckim obuwiem. 

Tym razem do zwiewnej, białej sukienki Monika Olejnik założyła zielononeonowe futrzaste klapki, które skutecznie przykuwają uwagę.

Monika Olejnik jest fanką zielonego koloru

Poniżej znajdziecie zdjęcia Moniki Olejnik z zielonymi akcentami w stylizacji: torebka, rękawiczki, marynarki, płaszcze i eleganckie sukienki. U prezenterki znajdziecie zieleń pod każdą postacią. 

Do twarzy jej z tym kolorem?

Zobacz także:

Monika Olejnik wspomina Korę w czwartą rocznicę śmierci. Pokazała wspólne zdjęcie

Monika Olejnik pręży się na korsykańskiej plaży. Pokazała zdjęcia bez retuszu

W TVP aż huczy po wyroku ws. Olejnik! Oto co planuje Kurski!

Monika Olejnik jest nie do zatrzymania. Pokazała, którą pozycję lubi najbardziej

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Monika Olejnik
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy