Reklama
Reklama

Monika Miller zaskakuje zaokrąglonym brzuchem. Pozory mogą mylić

Monika Miller (26 l.) to wnuczka byłego premiera Leszka Millera. Dziewczyna w 2019 roku wystąpiła w programie "Dancing with the stars" oraz pojawiła się w serialu "Gliniarze". Początkująca aktorka lubi chwalić się swoim życiem na Instagramie. Ostatnio opublikowała zdjęcie z odsłoniętym, zaokrąglonym brzuchem. Czy podzieliła się z fanami radosną nowiną?

Monika Miller zaskakuje zaokrąglonym brzuchem. Pozory mogą mylić

Monika Miller nie boi się wyrażać swojego, nieraz kontrowersyjnego, zdania. Początkująca aktorka i aspirująca wokalistka dzieli się swoją codziennością na Instagramie. Zwykle fotki, które publikuje są podrasowane filtrem, a ona prezentuje się w pięknym makijażu, ze starannie ułożoną fryzurą. 

Tym razem stało się inaczej - Monika postanowiła podzielić się zdjęciem, na którym prezentuje swój zaokrąglony brzuch. 

Reklama

Na opublikowanym zdjęciu widać, że brzuch szczupłej dziewczyny mocno się zmienił. Obserwatorzy zaczęli podejrzewać, że wnuczka Leszka Millera jest w błogosławionym stanie. W odpowiedzi na fotografię influencerka miała dostać aż trzy propozycje reklamowania produktów dla przyszłych mam. 

Czy więc dziewczyna jest w ciąży? Prawda leży gdzie indziej. 

Młoda aktorka zdjęcie opatrzyła opisem, który wiele tłumaczy...

Monika Miller nie ujawniła, na co konkretnie choruje, jednak w przeszłości przyznała, że zostało zdiagnozowane u niej Hashimoto. Wówczas poprosiła followersów o rady, jak najlepiej poradzić sobie z tą chorobą.

W poście na Instagramie Monika rozpisała się również na temat wygórowanych oczekiwań wobec wyglądu kobiet, zwłaszcza w internecie. Influencerka jest tym wyraźnie zmęczona, a tajemnicza choroba na którą cierpi, na pewno nie pomaga w radzeniu sobie ze społeczną presją na "idealny wygląd".

Serial "Gliniarze", w którym występuje Monika Miller jest dostępny w ofercie PolsatGo.Zobacz też:
"Z Sopotu do Warszawy przyjechałem pendolino". Donald Tusk opowiada, jak dziś podróżuje

Jak dodać objętości fryzurze? Załóż na włosy... skarpetkę?!

Małgorzata Rozenek-Majdan wspiera byłego męża w chorobie. Spłaca za niego kredyt

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym INSTAGRAMIE Pomponik.pl


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Monika Miller
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy