Reklama
Reklama

Monika Miller nie wytrzymała. Idzie do sądu. Poszło o jej dziadka

Monika Miller, influencerka i wnuczka byłego premiera Leszka Millera, zapowiedziała, że pozwie jednego z internetowych trolli. O co poszło? O pewne zdjęcia.


Monika Miller wkrótce pojawi się w programie "Królowa przetrwania", gdzie stanie u boku między innymi Natalii Janoszek. Jednak jej sukcesy zawodowe zostały przyćmione ostatnio przez incydent związany z jej dziadkiem.

Za te zdjęcia Monika Miller pozwie internautę

Niedawno jeden z internautów postanowił wysłać Leszkowi Millerowi sugestywne zdjęcia Moniki. Internauta, który opisał zdarzenie w mediach społecznościowych, został od razu po tym zablokowany przez Millera.

Reklama

Gdy tylko się o tym dowiedziała, Monika Miller wyraziła swoje oburzenie i postanowiła podjąć kroki prawne przeciwko "dowcipnemu" internaucie. Influencerka udostępniła zrzut ekranu na swoim Instagramie, zapowiadając skorzystanie z pomocy prawników w celu pociągnięcia hejtera do odpowiedzialności. 

Szczerze mówiąc, mamy nadzieję, że sprawa będzie miała ciąg dalszy. Takie pomysły i zachowania wobec znanych osób warto tępić z pełną determinacją.

Zobacz też:

Tatuaże i styl Moniki Miller to tylko pozory? Prywatnie jest zupełnie inna

Miller zmierzyła się z trudnym pytaniem. Pociągnął ją za język i wyznała całą prawdę

Monika Miller myśli o założeniu rodziny. Wyznała to przypadkiem

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Monika Miller
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy