Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Monika Gawlińska o życiu u boku Roberta: "Są fanki, atrakcyjne kobiety, byłam zazdrosna"

Monika (49 l.) i Robert (53 l.) Gawlińscy poznali się podczas koncertu „Madame” w 1983. Cztery lata później wzięli ślub, następnie urodziło im się dwoje dzieci. Są ze sobą szczęśliwi, ale niejednokrotnie ich małżeństwo wisiało na włosku.

Małżonkowie są razem już od przeszło trzydziestu lat. W trakcie trwania ich małżeństwa było wiele wzlotów i upadków. Nieporozumienia wiązały się przede wszystkim z pracą wokalisty. 

Reklama

Jak przyznaje Monika Gawlińska, niezbyt dobrze układało się między nimi wówczas, gdy "Wilki" święciły swoje największe sukcesy. Zdobyły wielką popularność i... rzeszę fanek. Były wśród nich takie, które jawnie starały się skłonić Roberta do zdrady.

"Wiadomo, jak jest w trasie. Są fanki, atrakcyjne kobiety, byłam zazdrosna i nie umiałam sobie z poradzić. Byliśmy dopiero pięć lat po ślubie. Każda dziewczyna jest zazdrosna o faceta, a ja dodatkowo musiałam się nim dzielić z innymi" - opowiada kobieta na łamach "Faktu".

Nie mogła udać się z mężem na muzyczne wojaże. Była młodą mamą i musiała opiekować się małymi pociechami w domu. To ją tylko dobijało. Wyobrażała sobie najgorsze. Pewnego poranka wydarzyło się coś nieoczekiwanego. Mąż przyszedł do domu z nieznajomą kobietą...

"Kiedyś nad ranem jedna z dziewczyn przyprowadziła Roberta z imprezy. Gdy zobaczyłam kobietę w drzwiach, zamurowało mnie. Robert powiedział wtedy: jakbym ciebie nie miał, to chajtnąłbym się z Karoliną" - opowiada Monika Gawlińska.

Teraz śmieje się z tej sytuacji. Karolina okazała się fantastyczną dziewczyną i szybko stała się przyjaciółką rodziny. Na stałe mieszka w Los Angeles. Ciekawostką jest, że Gawliński uczynił z niej jedną z bohaterek w hicie "Baśka". To ona jest "Karoliną z Hollywood".

***
Zobacz więcej materiałów z życia celebrytów

Dowiedz się więcej na temat: Robert Gawliński

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje