Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Modelka Playboya zostanie prezydentem!? Wszystko na to wskazuje

Okazuje się, że Ava Karabatić (31 l.), szerzej znana jako króliczek Playboya, zamierza zostać prezydentem! Modelka zaprezentowała już nawet plan wyborczy, który wywołał duże poruszenie!

Ava Karabatić zamierza startować w wyborach prezydenckich w Chorwacji, mimo że z zawodu jest piosenkarkę i modelką. Wygląda na to, że celebrytce nie przeszkadza to jednak w tym, by mieć ambicję na objęcie prezydentury. 

Reklama

"Polityka to moja druga miłość, a ja nie mogę patrzeć na wszystkie złe rzeczy, które dzieją się w państwie" - powiedziała modelka po opublikowaniu swojego planu wyborczego.

Króliczek Playboya zamierza zalegalizować marihuanę oraz prostytucję, gdyż pieniądze z tego dobrze płatnego "zawodu" mogłyby zasilić budżet państwa. Celebrytka zapowiedziała również delegalizację aborcji po szóstym miesiącu ciąży. 

Ava wierzy w to, że ma szanse zaistnieć w polityce, gdyż jak twierdzi, jest kobietą wielu talentów. Przypomnijmy, że o prezydenturę w Chorwacji może ubiegać się każdy obywatel, który ukończył 18. rok życia i zgromadził 10 tysięcy podpisów poparcia.  

Myślicie, że Karabatić ma szansę na zostanie prezydentem Chorwacji?

***
Zobacz więcej materiałów wideo:


Dowiedz się więcej na temat: Ava Karabatić

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL