Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Młynarska chce wrócić do byłego

Tęskni za nim. Postanowiła go odzyskać...

Drugiej tak niestabilnej emocjonalnie kobiety jaką jest Agata Młynarska nie ma chyba na Woronicza. Wydawałoby się, że człowiek im starszy, tym dojrzalszy. Niestety reguła ta nie sprawdza się w przypadku m.in. Agaty Młynarskiej.

Reklama

Ma za sobą dwa nieudane małżeństwa - pierwsze z Leszkiem Kieniewiczem, drugie z operatorem Andrzejem Piontkiem oraz związek z pogodynkiem, Jarosławem Kretem, również nieudany. Co ta kobieta ma w sobie takiego, że mężczyźni od niej uciekają?

Agata przyzwyczajona do życia w blasku fleszy, nie zostawia pracy za drzwiami mieszkania. Wbrew temu, jak prezentuje ją telewizja (ciepła, serdeczna) jest apodyktyczna, również w stosunku do swoich mężczyzn. Poza tym liczy się dla niej tylko praca.

Teraz, kiedy ma już czterdzieści trzy lata czuje się samotna. Dociera do niej, że jej czas w telewizji powoli się kończy, a życie prywatne jest w totalnej rozsypce.

Agata podjęła próbę odzyskania byłego męża - Leszka Kieniewicza, ojca jej dwóch synów.

Uważa, że kilka lat temu rozwiodła się z nim, ponieważ była za młoda na poważny związek. Teraz to się zmieniło...

"Ona będzie jeszcze gorzko żałować tego lekkomyślnego rozwodu!" - twierdziła wówczas jej przyjaciółka. I miała niestety rację...

pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje

Nie przegap
najgorętszych
plotek!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie. Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj Pomponik.pl lub zobacz instrukcję »