Reklama
Reklama

Młodzieżowa Rozenek mknie rowerem na solarium. Poczuła wiosnę?

Małgorzata Rozenek (43 l.) korzystając ze słońca, wybrała się na rower w wyjątkowo młodzieżowej stylizacji. Mimo okularów przeciwsłonecznych i czapki z logo FC Barcelony, paparazzi przyłapali ją w drodze na solarium. Później prezenterka udała się na pilates. Poczuła już wiosnę?

Małgorzata Rozenek jedzie rowerem na solarium

Kiedy zza chmur po długiej zimie nareszcie nieśmiało wychodzi słońce, każdy szuka okazji do treningu na zewnątrz - również gwiazdy.

Małgorzata Rozenek-Majdan wybrała się na rower w bardzo młodzieżowej stylizacji: legginsy w cętki, różowa czapka z daszkiem FC Barcelony, niebieska bluza na suwak, biały plecaczek we wzorki i duże, pomarańczowe okulary.

Mimo tego, że "Perfekcyjna" ukryła się pod okularami XXL oraz czapką z daszkiem, paparazzi i tak przyłapali ją w drodze na pobliskie solarium. Z relacji na Instagramie wynika, że prezenterka udała się później na zajęcia z pilatesu. Wygląda na to, że systematycznie dba o formę.

Reklama

Uwagę z pewnością zwraca jej biały, miejski rower z koszykiem oraz bezprzewodowe słuchawki, z których raczej powinna zrezygnować na mieście... Za taki model trzeba zapłacić około trzech tysięcy złotych.

"Dla kogo droga, dla tego droga, żałosne normalnie!" - oburzyli się obserwatorzy.

Byli też tacy, którzy pytali gwiazdę o kask.

Poczuła wiosnę?

Zobacz też:

Magda Gessler zaręczona. Wiemy, kiedy ślub i jak wygląda pierścionek!

Afera z posiłkami Chodakowskiej dla uchodźców z Ukrainy! "Aż odechciewa się pomagać"

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Rozenek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy