Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Miss Polonia Agata Biernat rozebrała się dla "Playboya"

13 sierpnia w kioskach pojawiło się wrześniowe wydanie magazynu "Playboy". Gwiazdą najnowszego numeru jest Agata Biernat, Miss Polonia 2017.

Oprócz gorącej sesji w najnowszym numerze możemy przeczytać wywiad z Agatą, w którym zdradza m.in., jak radzi sobie z hejtem.

"Trzeba dostać po d**ie. To uczy. Ale też nie pozwolić innym w siebie uderzać bez powodu. To, że ktoś ma ochotę powiedzieć ci coś przykrego, nie oznacza wcale, że ma do tego prawo. Mówię tu głównie o hejcie. Wcale nie musimy tego 'olewać', możemy reagować. Dziwi mnie, że kobiety krytykują kobiety i same sobie tym szkodzą. A to przecież w nas jest prawdziwa siła!" - podkreśla Agata.

Reklama

Urodziła się 2 grudnia 1989 roku w Zduńskiej Woli. Od dziecka jej pasją był taniec i sport. Przez długi czas trenowała lekkoatletykę. Jest instruktorką tańca, a także fitness oraz trenerką personalną.

W 2009 startowała w wyborach Miss Polonia, zdobywając drugie miejsce i tytuł I Wicemiss. 26 listopada 2017 wygrała finał wyborów Miss Polonia 2017. W 2018 reprezentowała Polskę na wyborach Miss World.

Agata nie kryje, że jest bardzo dumna z najnowszej okładki. "Od kilku dni zastanawiam się, jak podpiszę to zdjęcie, ale jedyne co przychodzi mi do głowy to... mam swój numer 'Playboya' i jestem z tego bardzo dumna. Zapraszam do kiosków" - napisała.

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Agata Biernat

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje