Reklama
Reklama

Milioner Brzoska po operacji pilnie potrzebował pomocy. Nagle pojawiła się córka Omeny Mensah

Kilka dni temu mąż Omeny Mensah, milioner Rafał Brzoska przeszedł pilny zabieg w szpitalu. To jednak nie przeszkodziło mu w wyjeździe z całą rodziną na narty. Podczas wypoczynku biznesmen potrzebował jednak pomocy. Tej udzieliła mu córka jego partnerki Vanessa.

Na początku lutego opinię publiczną poruszyły wieści o problemach zdrowotnych męża Omeny Mensah, milionera Rafała Brzoski. Mężczyzna wylądował w szpitalu, gdzie konieczne okazało się przeprowadzenie operacji kolana. 

"Nie znoszę tych miejsc. Nie znoszę. Ale jestem już po. Pytanie, kiedy wstanę na nogi. Róbcie wszystko, żeby dbać o swoje zdrowie" - apelował wówczas Brzoska w mediach społecznościowych.

Reklama

Milioner Brzoska po operacji pilnie potrzebował pomocy

Przebyty zabieg nie przeszkodził jednak mężowi Omeny Mensah w wyjeździe na narty z całą rodziną. Podczas wypadu do kurortu we francuskich Alpach towarzyszyła mu ukochana pogodynka TVNu, syn Vincent oraz córka Mensah z poprzedniego związku Vanessa. 

Na Instagramie Brzoska postanowił pokazać, jak wygląda jego noga po zabiegu. Okazało się, że mąż Omeny Mensah podczas wyjazdu potrzebował pomocy, gdyż musiał mieć zdjęte szwy. I tu z pomocą pośpieszyła Vanessa, która jest obecnie na drugim roku medycyny. Profesjonalnie usunęła medyczne nici.

"Gdy masz ten luksus posiadania "prawie doktora" w domku. Szwy wyciągnięte. Dziękuję córcia!" - napisał milioner. 

Zobacz też:

Cała w skowronkach Omenaa Mensah przekazała pilne wieści. I to jakie

Mensah w końcu wyjawiła, dlaczego znika z TVN-u. W tle śmierć ważnej osobistości

Omenaa Mensah i Rafał Brzoska wpadli na nietuzinkowy pomysł. Przyniósł spektakularny zysk

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Rafał Brzoska | Omenaa Mensah
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy