Reklama

Reklama

Reklama

Milik pozuje z piękną ukochaną w białej sukni. To przymiarki do ślubnej sesji zdjęciowej?

Arkadiusz Milik (28 l.) podzielił się na Instagramie nowymi zdjęciami ze swoją partnerką, Agatą Sieramską. Ukochana ma na sobie długą, białą suknię i można odnieść wrażenie, że to ich ślubna sesja zdjęciowa! "Arek to szczęściarz" - komentują fani.

Arkadiusz Milik jest napastnikiem francuskiego klubu Olympique Marsylia. W tym roku jest w wyjątkowo dobrej formie i trzeba przyznać, że przeżywa "swój czas". Nie tylko w sferze zawodowej, ale i prywatnej.

Piłkarz ogłosił w walentynki, że spotyka się ze śliczną modelką, Agatą Sieramską. Wcześniej trzymali swoją relację w tajemnicy. 

Ukochana Milika działa jako trenerka fitness oraz influencerka pod pseudonimem "Agatycze". Na Instagramie obserwuje ją ponad 100 tysięcy osób!

Reklama

Arkadiusz Milik pozuje z ukochaną w białej sukni. Będzie ślub?

To właśnie tam para podzieliła się z fanami niezwykłą sesją prosto z Francji. Agata ma na sobie długą, bardzo kobiecą, białą suknię z rozcięciem, uzupełnioną kremowymi sandałkami, kopertówką oraz złotą biżuterią. 

Arek z kolei zachwyca w eleganckim garniturze. Para wygląda naprawdę "jak z żurnala" i można odnieść wrażenie, że to przymiarki do sesji zdjęciowej dla nowożeńców!

Myślicie, że będzie ślub?

Zobacz też:

Aktorka Barbara K.-Sz usłyszała zarzuty od Prokuratury! Kara? Do roku więzienia!

Katarzyna Zdanowicz w szczerych rozmowach. Podcast "Zdanowicz.Pomiędzy wersami"

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Arkadiusz Milik

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy