Reklama
Reklama

​Mikołaj Roznerski znów cieszy się damskim towarzystwem. „Z Przyjaciółką"

Mikołaj Roznerski (38 l.) był ostatnio posądzany o romans z Anną Głogowską. Jak się okazuje, w życiu aktorka rzeczywiście pojawiła się ważna dla niego istota płci żeńskiej. Jednym zdjęciem na Instagramie dał odpór plotkom, a także do zrozumienia, że jego kolana są już zajęte.

Mikołaj Roznerski w grudniu zeszłego roku rozstał się z Adrianą Kalską. Spędzili ze sobą minione 3 lata, ku ogromnej radości producentów „M jak miłość”, zachwyconych darmową reklamą serialu oraz reżysera teatru Palladium, który z upodobaniem obsadzał ich jako parę w trzech spektaklach jednocześnie. 

Do tej pory nie wiadomo,  co zabiło tę miłość. Swego czasu krążyły plotki, jakoby Mikołaj, tata 10-letniego Antosia ze związku z Martą Juras, marzył o drugim dziecku, a Kalska, czemu zresztą dała wyraz, jest gotowa na ciążę, ale na potrzeby sztuki teatralnej. 

Reklama

Mimo wszystko, związek z Adrianą należy, póki co, do najdłuższych w życiu Mikołaja. A było ich trochę…. Po rozstaniu z Martą Juras, mamą Antosia, Roznerski popadał w zauroczenia Olgą Bołądź, Alicją Bachledą- Curuś i Marcelina Zawadzką, jednak żadnego z tych związków nie można, nawet przy najlepszych chęciach, uznać za długotrwały, rokujący czy chociaż udany. 

Mikołaj Roznerski ma nową przyjaciółkę

Po rozstaniu z Adrianą Mikołaj był posądzany o zauroczenie poznaną w trakcie prób do spektaklu „Piękna Lucynda” Anną Głogowską. Aktor, pytany, czy to prawda, odpowiadał przekornie, chociaż niewątpliwie zgodnie z prawdą, że jego serce jest zajęte przez synka.  Ostatnio Mikołaj zamieścił na Instagramie zdjęcie z mopsiczką, opatrzone podpisem:

Trudno powiedzieć, czy nowy związek Mikołaja okaże się trwalszy od dotychczasowych. Nie wiadomo nawet, czy mieszkają razem, czy też jest to znajomość na odległość. W każdym razie fani w komentarzach życzyli Roznerskiemu trwałej i udanej relacji:

Zobacz też:

Marta Kaczyńska na Wawelu. Wspierał ją mąż. A jednak to nie były plotki

Chloe Ferry rezygnuje z mediów społecznościowych?! Fani w panice

POMAGAMY UKRAINIE

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Mikołaj Roznerski
Reklama
Reklama
Reklama