Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Michelle Williams po roku rozstała się z partnerem!

Wygląda na to, że drogi Michelle Williams i Jasona Segela właśnie się rozeszły. Amerykańskie media plotkarskie aż huczą od plotek o ich rozstaniu!

Michelle i Jason byli razem od blisko roku. Po raz pierwszy paparazzi przyłapali ich w marcu 2012. Miesiąc później aktorka potwierdziła, że znalazła nowego partnera, ale od szczerych opowieści o ich miłości się wzbraniała. Dopiero miesiąc temu zrobiła wyjątek dla jednego z magazynów, w którym opowiedziała o tym, jak bardzo jest z Segelem szczęśliwa. Czyżby zapeszyła?

Reklama

Serwis „UsMagazine” donosi właśnie, że sielanka w życiu aktorki dobiegła końca. Para miała rozstać w połowie lutego, ale nie chcieli publicznie tego rozgłaszać. Podobno zakochanym nie udało się utrzymać związku na odległość, bo Williams na stałe mieszkała w Nowym Jorku, a Segel wolał Los Angeles.

Aktorka bardzo przeżyła to rozstanie, ale nie może się załamywać. Nie chce, aby jej 7-letnia Matilda odczuła, że w życiu mamy dzieje się coś niedobrego. W końcu mała straciła kochanego ojca Heatha Ledgera i nie potrzeba jej więcej przykrych przeżyć.

Dowiedz się więcej na temat: plotki | Michelle Williams | Jason Segel | Rozstanie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje