Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Michelle Obama na liście najpiękniejszych ludzi

Pierwsza dama Stanów Zjednoczonych Michelle Obama zadebiutowała w tegorocznym zestawieniu stu najpiękniejszych ludzi magazynu "People".

Na okładce wydania z zestawieniem najpiękniejszych znalazła się 37-letnia aktorka Christina Applegate, która zyskała uznanie dzięki heroicznej walce z rakiem piersi, zakończonej podwójną mastektomią.

Reklama

Michelle Obama, którą media pokochały i okrzyknęły ikoną mody, trafiła na listę po raz pierwszy.

"Mój ojciec i brat mówili mi, że jestem piękna i dawali mi to odczuć na każdym kroku. Wyrosłam w rodzinie, w której często powtarzano mi, że jestem mądra i zabawna. Wiem, że wiele młodych dziewcząt tego nie ma. Ale ja miałam to szczęście" - powiedziała Obama w wywiadzie dla magazynu.

Wśród debiutantów na liście znalazł się także 22-letni Robert Pattinson, znany z roli wampira w filmie "Zmierzch". "To zabawne, człowiek przez lata wygląda tak samo i nikt nie zwraca na to uwagi. A potem nagle robi się wokół wielki szum" - powiedział zaskoczony aktor.

W setce najpiękniejszych nie zabrakło także dawnych ulubieńców, m.in. George'a Clooneya, Angeliny Jolie, Brada Pitta i Halle Berry.

PAP/pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje