Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Michał Wiśniewski zostanie znowu ojcem? Rozwiał wątpliwości zdjęciem!

Od kilku dni w Internecie krążą plotki, że Michał Wiśniewski (48 l.) po raz kolejny zostanie ojcem. Artysta postanowił odnieść się do komentarzy o domniemanej ciąży Poli. Na Instagramie wokalista zamieścił zdjęcie, które rozwiewa wszelkie wątpliwości na temat nadejścia kolejnego członka jego rodziny.

Pod koniec stycznia tego roku lider zespołu Ich Troje przywitał na świecie swoje piąte dziecko. Z początku piosenkarz nie chwalił się tą radosną nowiną, z czasem jednak na jego profilach społecznościowych zaczęło przybywać zdjęć ciężarnej Poli, a potem synka Falco Amadeusa.

Kolejny syn Michała Wiśniewskiego jego oczkiem w głowie

Dla artysty narodziny Falco były naprawdę ważnym wydarzeniem. Przyjście na świat kolejnego syna tak go poruszyło, że postanowił wytatuować sobie jego datę urodzenia, a także literkę "F". Oczywiście wokalista pochwalił się swoją nową ozdobą na Instagramie. Obserwatorów Wiśniewskiego zainteresował jeszcze jeden tatuaż na jego ręce. 

Reklama

Kolejne potomstwo Wiśniewskiego w drodze?

Fani Michała Wiśniewskiego dostrzegli obok znaku na cześć narodzin Falco jeszcze jedną datę z zamazanymi cyframi i literką "C". Internauci od razu odebrali to jako znak, że piosenkarz oczekuje kolejnego dziecka. W moment zaczęli zasypywać go gratulacjami. 

Michał Wiśniewski odpowiedział na plotki dotyczące ciąży Poli

Osiem dni po opublikowaniu zdjęcia artysta zdecydował się rozwiać wątpliwości związane z domniemaną ciążą jego żony. Wiśniewski na swoim Instagramie opublikował zdjęcie, na którym z humorem odpowiada swoim fanom na ich spekulacje.

Podszedł do sprawy z dystansem. Wokalista Ich Troje zamieścił fotografię, na której jego syn Xavier przykłada ucho do mocno wydętego brzucha piosenkarza.

Zapewne sporą część fanów Wiśniewskiego zasmucił fakt, że nie doczekają się w najbliższym czasie kolejnego potomka wokalisty. Sam post piosenkarza spotkał się jednak z dość ciepłym przyjęciem. Fani lidera zespołu Ich Troje gratulowali mu kreatywności i wraz z nim żartowali na temat tzw. ciąży spożywczej.

Co sądzicie o poście Michała Wiśniewskiego? Znalazł dobry sposób na rozwianie plotek? 

***

pomponik.tv

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Michał Wiśniewski | Ich Troje | Pola | ciąża

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje