Reklama
Reklama

Michał Wiśniewski po raz piąty ojcem? Zaskakujące wieści o nowej narzeczonej

Michał Wiśniewski (47 l.) ponownie się zaręczył. Czy nowa partnerka da mu piąte dziecko? Wiele wskazuje na to, że tak!

W ostatnich miesiącach polskie media żyły rozwodem Michała Wiśniewskiego i Dominiki Tajner. Oficjalnie czwarte małżeństwo lidera Ich Troje zakończyło się 30 września.

Przypomnijmy, że pierwszą żoną artysty była Magda Femme. Drugą - Marta "Mandaryna" Wiśniewska, z którą wokalista ma syna Xaviera Michała i córkę Fabienne Martę. Z kolei z trzecią żoną Anną Świątczak - dwie córki: Etiennette Annę i Vivienne Viennę.

Czy nowa żona, poznana na Tinderze 35-letnia Paulina z Warszawy, da mu upragnione piąte dziecko, czas pokaże. Na razie para szykuje się do ślubu!

Reklama

Jak czytamy w tygodniku "Twoje Imperium", znajomość rozwija się w ekspresowym tempie!

"Michał Wiśniewski jest w nowym związku - z 35-letnią szatynką o imieniu Paulina, matką czworga dzieci. Nowa ukochana Wiśniewskiego wprowadziła się do jego podwarszawskiej willi, następnie zaczęły się spekulacje, że para spodziewa się dziecka (muzyk nie potwierdził tego, ale i nie zaprzeczył). Podczas świąt Bożego Narodzenia ruszyła lawina kolejnych domysłów - tym razem na temat ślubnych planów gwiazdora zespołu Ich Troje. Wiśniewski zmienił bowiem swój status na Facebooku na 'zaręczony'. Na dodatek jeden z facebookowych znajomych artysty pod jego zdjęciem z ukochaną Pauliną napisał, że są już po zaręczynach".

Wszystko wskazuje na to, że mężem po raz piąty Michał zostanie najpóźniej w Wielkanoc. Trzymamy kciuki!

***

Zobacz więcej materiałów:pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Michał Wiśniewski
Reklama
Reklama
Reklama