Reklama
Reklama

Michał Wiśniewski o publicznej kłótni Ewy Krawczyk i syna Krawczyka. "To rzeczy nie na forum"

Trwa sądowa batalia i rodzinna kłótnia o majątek po zmarłym Krzysztofie Krawczyku. Syn artysty i wdowa po nim publicznie roztrząsają sprawę. Co o tym wszystkim sądzi Michał Wiśniewski? W rozmowie z Pomponik.pl był bardzo powściągliwy, ale równocześnie dosadny w komentowaniu. "To są absolutnie rzeczy nie na forum" - powiedział.

Po śmierci Krzysztofa Krawczyka w rodzinie wybuchł ostry spór. Niemalże od dnia pogrzebu syn muzyka i jego macocha kłócą się o spadek po artyście. Krawczyk junior przekonuje, że za swojego życia ojciec obiecał mu połowę majątku, ale rzekomo został zmanipulowany przez Ewę Krawczyk i zmienił zapisy testamentu.

Konflikt przeniósł się na salę sądową. A ostatnio sprawę skomentowała pierwsza żona Krawczyka. Zaapelowała do wdowy, by ta opamiętała się i podzieliła się majątkiem z pasierbem.

Teraz o komentarz został poproszony Michał Wiśniewski, który prywatnie przyjaźnił się z muzykiem.

Reklama

Michał Wiśniewski o awanturach w rodzinie Krawczyków

W rozmowie z Pomponik.pl "Wiśnia" ujawnił, że z ust Krzysztofa Krawczyka niejednokrotnie usłyszał dobre rady. Przytoczył jedną z nich.

A co sądzi o konflikcie między wdową i synem Krawczyka? Przyznaje, że nie jest to wcale miła sytuacja.

Chyba nie za bardzo podoba mu się, że cała to wszystko zostało wyciągnięte na forum publiczne. Ewa Krawczyk i Krzysztof Krawczyk junior (sprawdź!) przed całą Polską roztrząsają sprawy dotyczące dziedziczenia majątku po zmarłym artyście.

Cała rozmowa poniżej:

Więcej o newsów gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie.  

DODA PROMIENIEJE! TAK ROZKWITA DZIĘKI NOWEJ MIŁOŚCI! 

DANIEL MARTYNIUK JEST NIE DO POZNANIA! TAK ZMIENIŁO SIĘ JEGO ŻYCIE!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Krawczyk | Ewa Krawczyk
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy