Reklama
Reklama
Tylko u nas

Michał Wiśniewski o imieniu dla szóstego dziecka. Padła propozycja: "Nie będzie odbiegać..."

Michał Wiśniewski (50 l.) spodziewa się szóstego dziecka - jego piąta żona Pola Wiśniewska jest w drugiej ciąży. Wokalista pytany, czy imię dla nowego potomka będzie równie wymyślne co poprzednich pociech, stwierdził, że tak. - Nie będzie odbiegać od moich wspaniałych dzieciaków - uspokoił. Na jakie się zdecyduje?

Michał Wiśniewski (posłuchaj!) o ciąży kolejnej żony dowiedział się podczas swoich 50. urodzin, które połączone były z odnowieniem przysięgi małżeńskiej. Pola Wiśniewska podarowała mu w prezencie zdjęcie z pozytywnym testem ciążowym, które później trafiło do mediów społecznościowych.

Reklama

Żona wokalisty poinformowała, że nie najlepiej znosi szóstą ciążę (ma czwórkę dzieci z poprzedniego związku i małego Falco Amadeusa z Michałem Wiśniewskim).

"Szczerze? Miało być pięknie a czuję się fatalnie. Męczą mnie mdłości, nastrój woła o pomstę do nieba, sił zupełnie brak. Dobrze nie jest. Ale kiedy widzę ten mały uśmiech, to jakby mi lepiej" - napisała.

Także Michał Wiśniewski mówi o złym samopoczuciu małżonki. Podkreśla jednak, że żadna ciąża nie jest łatwa, tym bardziej... szósta.

- Pola trudno znosi ciążę. A jest jakaś kobieta, która z łatwością przechodzi przez pierwszy trymestr? To w ogóle nie jest łatwy czas - zaznaczył.

Dalej podkreślił, że jest bardzo dumny ze wszystkich swoich dzieci. Ostatnio przyszło mu nawet uronić łzę, gdy starsza córka, Fabienne, pochwaliła się legitymacją studencką.

- Ja jestem po prostu dumny ze swoich dzieci (...) z tego, jak się zachowują, do czego dochodzą. Ostatnio się poryczałem, jak dostałem od Fabienne (córka Mandaryny i Michała) legitymację Akademii Sztuk Pięknych. Coś mi się w życiu bardzo udało - przede wszystkim im, ale ja czuję się bardzo szczęśliwy. W tym, co robię, jestem bardzo konsekwentny. Jeśli komuś się wydaje, że to jest jakieś przypadkowe, nic bardziej mylnego.

Wiśniewski wyraził również zaniepokojenie, że gdy jego dziecko będzie wchodziło w dorosłość, on mocno się zestarzeje. Ma jednak nadzieję, że zdrowie dopisze.

- Trochę mnie martwi takie zadanie matematyczne: będę miał 67 lat czy 68, jak będę wypuszczał na wolność, ale miejmy nadzieję, że sił mi starczy.

Michał Wiśniewski o imieniu dla szóstego dziecka: "Nie będzie odbiegać..."

Michał Wiśniewski wypowiedział się również na temat imienia dla szóstego dziecka. Jak stwierdził, nie będzie ono odbiegać od imion jego poprzednich pociech, czyli Fabienne, Xawiera, Etiennette Anny, Vivienne Vienny czy Falco Amadeusa. Znając Michała, zapewne znowu zaskoczy...

Zobacz też:

Pola Wiśniewska pokazała wiadomość od hejtera. Upubliczniła jego wizerunek

Magda Femme pokazała 14-letnią córkę. Podobna do matki?

Iga Cembrzyńska więziona? Dramatyczne sceny pod domem szwagierki

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Michał Wiśniewski | Pola Wiśniewska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy