Reklama
Reklama

Michał Wiśniewski ma kolejne kłopoty. Jego milionowa inwestycja stanęła pod dużym znakiem zapytania

Michał Wiśniewski, który parę miesięcy temu rozpoczął budowę domu wartego miliony złotych, ma teraz problem z dokończeniem inwestycji. Wszystko z powodu jego kłopotów z prawem. Jak się okazuje, dalsza realizacja planów lidera Ich Troje stoi teraz pod dużym znakiem zapytania.

Michał Wiśniewski znalazł się w niezłych tarapatach

Michał Wiśniewski (sprawdź!) należy do grona najpopularniejszych i przy tym najbardziej zajętych polskich gwiazd show-biznesu. Wokalista Ich Troje często angażuje się w nowe przedsięwzięcia artystyczne, wciąż koncertuje, pojawia się na branżowych imprezach, a także znajduje czas na to, by pozostawać w kontakcie ze swoimi wielbicielami w mediach społecznościowych.

Reklama

W życiu prywatnym muzyk również nie może narzekać na nadmiar wolnego czasu. Ojciec pokaźnej gromadki dzieci, w związku z kilkoma niefortunnymi decyzjami finansowymi, od kilku miesięcy mierzy się ze sporymi problemami.

Artysta w październiku doczekał się decyzji sądu w sprawie wyłudzenia 2,8 miliona złotych.  Michałowi Wiśniewski, który konsekwentnie powtarza, że jest niewinny, wymierzono karę więzienia na 1,5 roku, a do tego aż 60 tys. zł grzywny, a dodatkowo pokrycie kosztów sądowych w kwocie 20 tys. zł.

Wyrok jest nieprawomocny, w związku z czym frontman Ich Troje ma zamiar podjąć wszelkie kroki, by oczyścić się z zarzutów.

Michał Wiśniewski ma problem z budową domu

Wszystko to negatywnie odbija się na planach słynnego muzyka. Michał Wiśniewski, który nie tak dawno rozpoczął budowę domu, ma obecnie spore problemy z dokończeniem inwestycji.

"No, myślę, że w obecnej sytuacji to na pewno nie skończę. (...) Ja od samego początku wiedziałem, że to będzie bardzo trudne, więc nie jest powiedziane, że w ogóle skończę" - zdradził, odpowiadając na pytanie jednego z fanów w mediach społecznościowych.

Sprawy nie ułatwia to, że prace związane z nieruchomością generują spore koszty. Jak informował swego czasu "Super Express", nowa posiadłość Wiśniewskiego może być warta nawet 5 milionów złotych!

Piosenkarz chciał, by inwestycja chociaż częściowo mu się zwróciła, w związku z czym postanowił z budowy domu uczynić główny motyw internetowego reality show "Jestem, jaki jestem 3, czyli Wiśnia buduje domek", który można śledzić na youtube'owym kanale artysty.

Okazuje się jednak, że nawet to może nie wystarczyć, by gwiazdorowi udało się zrealizować swoje plany.

"Budowa mojego domu odchodzi teraz na daleki plan, bo najważniejsza jest wolność. Bo nawet jeśli doprowadzimy ten dom do stanu surowego zamkniętego, to co dalej? Rodzina, a zwłaszcza moje dzieci bardzo przeżywają obecną sytuację" - przyznał lider Ich Troje w rozmowie z serwisem Show News.

Wszystko zależy więc od tego, czy Michałowi Wiśniewskiemu uda się w końcu zatriumfować w sądzie.

Zobacz też:

Michał Wiśniewski sprowokował Universal Music Polska. Wytwórnia reaguje na słowa muzyka

Michał Wiśniewski udzielił wywiadu Stanowskiego. Afera zatacza szerokie kręgi

Michał Wiśniewski gorzko o emeryturze. Padły mocne słowa ws. narzekających gwiazd


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Michał Wiśniewski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama