Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Michał Wiśniewski do nowej wokalistki Ich Troje: To pierwszy wytrysk, po którym musi się wycierać

Rozwodzący się z Dominiką Tajner Michał Wiśniewski (46 l.) na koncercie Ich Troje w Białymstoku przeszedł sam siebie...

"Czerwony" ze swoją nową wokalistką Agatą Buczkowską wystąpił podczas juwenaliów Politechniki Białostockiej. To, co działo się na scenie, wielu wprawiło w osłupienie.

Reklama

Żarty, które Wiśniewski kierował w stronę nowej koleżanki, przekroczyły granicę dobrego smaku.

Jak czytamy na portalu fakt24.pl., podczas wykonywania utworu "Wypijmy za to" Michał i Agata leżeli w łóżku. To wtedy z ust artysty miały paść zaskakujące słowa:

"Ej, mała, ale jeszcze na mnie nie wsiadłaś" - powiedział lider zespołu.

Kolejny popis swoich umiejętności Wiśniewski dał, otwierając szampana i opryskując nie tylko fanów, ale i Buczkowską.

"To jest pierwszy wytrysk, po którym Agata musi się wycierać!" - cytuje Wiśniewskiego tabloid.

Później było jeszcze gorzej. Przedstawiając perkusistę zespołu, wokalista miał powiedzieć, że kolega "zdecydowanie ma trzy wielkie pały", a o puzoniście, że "ma najdłuższą rurę w zespole". Dodatkowo Wiśniewski zaprosił na scenę dwóch studentów, których - jak pisze serwis - miał częstować wódką.

W rozmowie z fakt24 mecenas Wiśniewskiego Anna Bufnal określiła teksty lidera Ich Troje jako "prawdopodobnie środek wyrazu artystycznego".

Sam zainteresowany nie chciał komentować swoich popisów.

Niedorzeczne i słabe

Przypomnijmy, że Agata Buczkowska z Ich Troje dotychczas nagrała jedną płytę "Pierwiastek z dziewięciu" z grudnia 2017 r. W kwietniu zrobiło się o niej głośno za sprawą medialnych doniesień - w plotkarskich portalach pojawiły się nieprawdzie informacje o tym, że z Wiśniewskim łączy ją romans, który jakoby miał być przyczyną rozwodu lidera grupy z Dominiką Tajner.

Sama Buczkowska stanowczo zdementowała te pogłoski.

"Niedorzecznym jest, że dziennikarze, którzy powinni kierować się zasadą rzetelności dziennikarskiej, a przede wszystkim sprawdzać przed publikacją prawdziwość posiadanych informacji, wstawiają do pomawiających mnie artykułów zdjęcia z koncertów - gdzie, jako wokalistka Ich Troje - występuję z Michałem na jednej scenie, śpiewając i odgrywając muzyczny spektakl, na który składa się także mimika, subtelne gesty... A później takie zdjęcie ląduje na portalu jako 'dowód' romansu. Jest to niedorzeczne i słabe. Po prostu" - napisała w oświadczeniu.

***

Zobacz więcej materiałów:


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje