Od rozstania aktora z Marcelą Leszczak minęło już kilka miesięcy. Związek pary był dość burzliwy, kilka razy rozstawali się i wracali do siebie.
W końcu podjęli decyzję o ostatecznym zerwaniu i każde poszło w swoją stronę, nie żywiąc do siebie urazy.
Oboje też dokładają wszelkich starań, by ich synek jak najmniej odczuł rozstanie rodziców.
Misiek Koterski ma nową dziewczynę
Nie wiadomo, czy Marcela Leszczak jest w nowym związku, jednak pewne jest, że Misiek Koterski (sprawdź!) obecnie jest zakochany.
Jego wybranką jest 23-letnia tancerka i aktorka Dagmara Bryzek. Para poznała się podczas kręcenia zdjęć do filmu "Gdzie Diabeł Nie Może, Tam Baby pośle" i zakochali się w sobie bez pamięci.
Przestali się też ukrywać ze swoim uczuciem. Obecnie wręcz afiszują się ze swoją miłością.
Koterski opublikował nawet zdjęcie z partnerką, na którym udokumentowany jest ich pocałunek. Fotkę opatrzył wymownym komentarzem dwóch serduszek.
Fani zawiedzeni nowym związkiem Koterskiego
Co ciekawe, pod postem pojawiło się wiele głosów zawiedzionych fanów, którzy najwidoczniej liczyli na to, że Koterski zejdzie się z matką swojego syna.
Jestem zawiedziona
Znaleźli się jednak także tacy, którzy życzą Koterskiemu i jego nowej partnerce szczęścia oraz trzymają za nich kciuki.
Myślicie, że znalazł w końcu tę jedyną?
Zobacz również:
Więcej o newsów gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie.
***








