Reklama
Reklama
Tylko u nas

Michał Figurski prowadzącym nowego randkowego show w Polsacie „Temptation Island Polska”

Polsat jesienią szykuje nowe, randkowe show Temptation Island Polska, którego formuła świetnie sprawdziła się w kilku europejskich krajach. Nam udało się dowiedzieć, że w roli prowadzącego wystąpi Michał Figurski! To właśnie on wyjedzie na rajską wyspę pokus…

Michał Figurski poprowadzi Temptation Island Polska

Na początku maja informowaliśmy jako pierwsi o nowym randkowym show Polsatu. Teraz znamy nie tylko jego nazwę, ale także osobę prowadzącego! Jak udało nam się dowiedzieć, "Temptation Island Polska" poprowadzi Michał Figurski!

Ten doświadczony dziennikarz i prezenter sprawdził się nie tylko w radiu, ale także telewizji. Mogliśmy oglądać go w programach "Jazda figurowa", "Szrot lista" czy "WidziMiSię". Michał Figurski poprowadził także wiele audycji radiowych w topowych polskich stacjach. W mediach pracował także od strony kulis, jako producent telewizyjny.

Reklama

Już niebawem, bo w lipcu, wyjedzie na jedną z rajskich wysp, gdzie będzie pracował nad nowym programem randkowym Polsatu "Temptation Island Polska".

Temptation Island Polska: o czym jest nowe randkowe show Polsatu?

Programy reality-show o tematyce randkowej weszły na polski rynek już jakiś czas temu. Świetnie przyjął się show "Love Island. Wyspa Miłości", który mogliśmy oglądać na antenie Polsatu, a ostatnią edycję w TV4. Format jest przeznaczony dla singli, którzy szukają miłości. W "Temptation Island Polska" będzie nieco inaczej.

W nowym randkowym show Polsatu bowiem to pary zostaną wystawione na próbę. Choć na wyspę przyjadą razem, to na miejscu zostaną rozdzieleni. Ale to nie wszystko. W willach pojawią się także single, którzy mogą sporo namieszać.

Można więc zadać sobie pytanie, czy miłość par przetrwa, czy może zostanie zmącona nowymi gorącymi znajomościami... Tego dowiemy się już jesienią.

Program doczekał się na świecie już 19 edycji, w tym niemieckiej, brytyjskiej, hiszpańskiej, włoskiej czy holenderskiej. Każda z nich okazała się olbrzymim sukcesem ! Za produkcję polskiej wersji odpowiada firma Endemol Shine Polska.pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Michał Figurski | Temptation Island Polska
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy