Reklama

Reklama

Reklama

Michael Douglas: Schrzaniłem pierwszą randkę z moją żoną

Michael Douglas (72 l.) otwarcie przyznał, że pierwsze spotkanie z Catheriną Zeta-Jones (47 l.) nie należało do najbardziej udanych…

Aktorska para pobrała się w 2000 roku. Dla 31-letniej wówczas Cateriny Zeta-Jones było to pierwsze małżeństwo. Starszy od niej o dwadzieścia pięć lat Michael Douglas był świeżo po rozwodzie z Diandrą Luker, matką jego syna Camerona (38 l.).

Kiedy poznał Zeta-Johnes, zakochał się w niej do szaleństwa. Jak sam teraz przyznał, ich początki wcale nie były jednak łatwe.

Michael Douglas w programie "Jonathan Ross Show" opowiedział, jak wyglądała ich pierwsza randka. Wyznał, że za bardzo pospieszył się z deklaracjami, przez co zraził do siebie Catherinę. Stwierdził, że po prostu to schrzanił!

Reklama

"Po pół godzinie powiedziałem jej, że będę ojcem jej dzieci". Reakcja aktorki nie była zbyt miła. "Wiesz co, słyszałam o tobie to i owo. Sądzę, że powinniśmy się już pożegnać" - przypomniał jej słowa.

Na szczęście później wszystko sobie wyjaśnili i do dziś są szczęśliwym małżeństwem i rodzicami dwójki dzieci. Wprawdzie nie ominęły ich poważne kryzysy, jednak ze wszystkich wyszli zwycięsko i nadal się kochają.

***

Zobacz więcej informacji z życia gwiazd:

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Catherine Zeta-Jones | Michael Douglas

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy