Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Meghan Markle zachwyca podczas wizyty w Maroku! Wszyscy patrzyli tylko na nią!

Meghan Markle (37 l.) właśnie udała się w kolejną podróż reprezentując rodzinę królewską wraz ze swoim mężem księciem Harrym (34 l.). Księżna niedługo rodzi, ale nadal nie zwalnia tempa i tym razem pojawiła się w Maroku.

Poród księżnej zbliża się wielkimi krokami, ale ta nie ma zamiaru odpoczywać. Ledwo wróciła ze Stanów Zjednoczonych, gdzie wyprawiła swoje baby shower, żeby wsiąść do kolejnego samolotu i polecieć do Maroka.

Reklama

W przeciwieństwie do pobytu w USA, wyjazd do Maroka jest oficjalną wizytą i parze na każdym kroku towarzyszą fotoreporterzy, którzy dokumentują ich podróż.

Meghan i Harry’emu nie brakuje wrażeń i czas mają wypełniony po brzegi. Małżonkowie odwiedzili już targ w Rabat oraz gościli w willi króla Muhammada VI, a także byli w Moroccan Royal Federation of Equestrian Sports.

Za każdym razem Meghan pokazywała się w zupełnie różnych kreacjach, od luźnych, sportowych strojów, aż po piękną, niebieską suknię do samej ziemi. W mediach wciąż nie cichną plotki na temat tego, że księżna udaje ciążę i nosi pod ubraniami sztuczny brzuch, a dziecko urodzi surogatka.

Na ostatnich zdjęciach widać jednak, że twarz Meghan nieco się zmieniła i nabrała trochę pełniejszych kształtów, tak jak dzieje się to pod koniec ciąży u wielu kobiet.

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 


Dowiedz się więcej na temat: Meghan Markle

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama