Reklama

Reklama

Reklama

Meghan Markle uknuła tę intrygę sama?! Tygodnik wyjawia szczegóły!

Trop w sprawie ostatniego artykułu prasowego, wymierzonego w księżną Kate, który oburzył nie tylko Pałac Kensington, ale samą zainteresowaną, prowadzi właśnie do niej! Czy Meghan Markle byłaby w stanie uknuć tak okropną intrygę, by wbić szpilę nielubianej szwagierce?

Po raz pierwszy w historii brytyjskiej monarchii rzecznik Pałacu Kensington skomentował artykuł zamieszczony w popularnym magazynie. Chodziło o publikację na temat wrogich zachowań księżnej Kate (38 l.) wobec Meghan Markle (38 l.), m.in. kłótnię o rajstopy druhen w dniu ślubu wybranki księcia Harry’ego (35 l.). 

Okazuje się jednak, że ta sprawa może mieć drugie dno, jakiego nikt się nie spodziewał! Autorką szkalującego księżną Kate artykułu w magazynie "Tatler" jest Anna Pasternak. 

Czy ma to jakiekolwiek znaczenie? Owszem! Dziennikarka jest bowiem przyjaciółką Vanessy Mulroney, która swego czasu pracowała w tym piśmie. 

Reklama

Natomiast szwagierką Vanessy jest Jessica Mulroney - najlepsza przyjaciółka Meghan Markle! Ta, która pomagała jej w przygotowaniach do ślubu i której synowie nieśli welon panny młodej, a córka wystąpiła w roli jednej z małych druhenek. 

Meghan i Jessica poznały się dziewięć lat temu na planie serialu "Suits" kręconego w Kanadzie. Kanadyjka odpowiadała za stylizacje Meghan, wówczas aktorki, a obecnie byłej księżnej. Ale Jessica to nie jakaś tam pierwsza lepsza stylistka. 

Pochodzi z bardzo wpływowej i bogatej kanadyjskiej rodziny założycieli imperium obuwniczego Brown Shoes, ze sklepami na całym świecie. 

W 2008 roku wyszła za mąż za Bena Mulroneya, najstarszego syna byłego premiera Kanady, Briana Mulroneya, i starszego brata Marka Mulroneya, którego żoną od kilkunastu lat jest właśnie Vanessa Mulroney. Po publikacji artykułu Kate i William wystosowali list do szefa "Tatler", oczekując sprostowania niewiarygodnych informacji. 

Ale spotkali się z odmową. Redakcja stoi murem za Anną Pasternak. Brytyjska dziennikarka od wielu lat cieszy się uznaniem w branży, pracowała w wielu renomowanych pismach. 

Specjalizuje się w dworskich tematach. Wśród kilku książek, które napisała, są także te o księżnej Dianie, i miłości, dla której król Edward VIII porzucił tron - Wallis Simpson. 

W sprawie artykułu o księżnej Kate Anna Pasternak trzyma się swojej wersji. Zapewnia, że ma informacje z pewnego źródła. Jakiego? Tego ujawnić "nie może i nie musi". 

Czy to możliwe, że tym tajemniczym informatorem mogła być Vanessa, Jessica, a może nawet sama Meghan? O tym, że mimo początkowych szans na szczerą przyjaźń relacje między Meghan Markle a księżną Kate nie ułożyły się najlepiej, spekuluje się już od dawna. 

Choć obie panie twierdziły, że to tylko plotki, wydarzenia ostatnich miesięcy rzeczywiście dają do myślenia. Łącznie z tym, że Meghan z Harry’m "wynieśli się" z królewskiej rodziny akurat dzień przed urodzinami Kate, co bezdyskusyjnie przyćmiło jubileusz księżnej. 

Ale czy Meghan maczała palce w sprawie nieprzychylnego artykułu o Kate? Czy byłaby zdolna do takiego afrontu wobec szwagierki? 

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

Życie na gorąco
Dowiedz się więcej na temat: Meghan Markle | Kate Middleton

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy