Reklama

Reklama

Reklama

Meghan Markle to zrobiła! Na stałe odcięła księcia Harry'ego od rodziny

Zagraniczne media podają, że Meghan Markle w końcu dopięła swego. Książę Harry nie ma szans na powrót do domu.

Meghan Markle i książę Harry, mimo że odeszli z brytyjskiej rodziny królewskiej, nadal wzbudzają ogromne zainteresowanie. Nie zmniejszyło go także wyprowadzka byłej książęcej pary na drugą stronę oceanu. Okazuje się także, że Meghan i Harry nie zamierzają powrócić do państwa Harry'ego. Meghan nie chce, ale Harry'emu zostało to uniemożliwione.

Książę Harry nie może wrócić do domu

National Enquirer poinformował, że książę Harry nawet gdyby chciał, nie może powrócić do Wielkiej Brytanii. Powód? Podobno Meghan Markle przejęła całe finanse rodziny. Co więcej, informator portalu podaje także, że Meghan tak pilnuje rodzinnych funduszy, ze książę Harry, kupując urodzinowy prezent żonie, musiał... pożyczyć pieniądze od znajomego! Nie chciał zepsuć niespodzianki dla ukochanej. To jednak nie koniec. Książę Harry zdaje się akceptować nowe warunki żony. 

Reklama

Ponadto portal przytoczył opinię ekspertów, którzy widząc zachowanie Meghan (chociażby podczas wywiadu u Oprah Winfrey) stwierdzili, że była aktorka ma manię kontroli. 

Aż chciałoby się napisać... Harry jeśli potrzebujesz pomocy, mrugnij trzy razy! 

Więcej o newsów gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie: https://www.instagram.com/pomponik.pl/

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Meghan Markle

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy