Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Meghan Markle oczarowała kreacją! Wszyscy patrzyli na jej brzuch!

Meghan Markle (37 l.) jest kochana przez kobiety na całym świecie za swoje wyczucie stylu. Na królewski dwór wprowadziła powiew świeżości i nowoczesności w kwestii ubioru. Podczas oficjalnych wyjść za każdym razem potrafi zaskoczyć stylizacją, zwłaszcza teraz, gdy jest w ciąży. Na ostatniej gali, na której się pojawiła, zebrani nie mogli oderwać od niej oczu.

Nie ma co ukrywać, że żona księcia Harry'ego (34 l.) jest piękną kobietą. Odkąd dołączyła do rodziny królewskiej, Brytyjki chcą czesać się, malować i oczywiście ubierać, tak jak ona. Ostatnio księżna Sussex pojawiła się na ważnym wydarzeniu związanym ze światem mody. 

Reklama

Meghan została zaproszona na galę British Fashion Awards 2018, by wręczyć nagrodę dla najlepszego brytyjskiego projektanta mody damskiej. Nagrodę otrzymała Clare Waight Keller, dyrektor artystycznej Givenchy. To właśnie ona projektowała słynną suknię ślubną Meghan. 

Nic dziwnego, że to własnie Markle wręczała jej nagrodę. Jednak niestety księżna odebrała całe zainteresowanie publiczności Clare. Meg wystąpiła w czarnej, obcisłej sukni, która podkreśliła jej ciążowe kształty. Markle najwidoczniej nie ma zamiaru ukrywać coraz większego brzuszka, wręcz przeciwnie! Chętnie go eksponuje. 

Stojąc na scenie, trzymała się za już sporych rozmiarów brzuch i wprost promieniała. 

***

Zobacz więcej materiałów wideo: 

Dowiedz się więcej na temat: Meghan Markle

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje