Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Meghan Markle "Ikoną stylu"? Właśnie dostała nominację do prestiżowej nagrody!

Meghan (36 l.) przez lata żyła z aktorstwa, lecz po ślubie z księciem Harrym (33 l.) musiała zrezygnować z grania w filmach i serialach. A jednak znalazł się sposób, by znów postawić ją w jednym szeregu z innymi gwiazdami. Księżna Sussex została nominowana do prestiżowej nagrody. A to może być nie koniec wyróżnień. Ciekawe, co na to wszystko królowa Elżbieta...

Meghan Markle przez lata była aktorką. Zagrała w różnych produkcjach, lecz widzowie najbardziej kojarzą ją z rolą Rachel Elizabeth Zane w serialu "The Suits".

Reklama

Natomiast nie można powiedzieć, aby Meghan należała do grona czołowych amerykańskich aktorek. Od 2005 roku pojawiła się w całkiem znacznej ilości filmów, lecz jakoś nigdy nie została doceniona. Na jej koncie na próżno szukać jakichkolwiek nagród. 

Jednak teraz może się to zmienić. Niedawno media obiegła wieść, że księżna Sussex ma sporą szansę na zdobycie statuetki Emmy za grę w "The Suits". Lista nominowanych nie została jeszcze ogłoszona, ale zagraniczne media nie mają wątpliwości - wśród nich będzie Meghan. 

To nie wszystko! Okazuje się, że po ślubie z księciem Harrym nowa księżna może zostać doceniona nie tylko za swoją pracę aktorską, ale także za modowy gust. Co prawda zanim związała się z członkiem rodziny królewskiej nikt za specjalnie nie zwracał uwagi na jej ubiór, lecz teraz się to zmieniło. 

Meghan została nominowana do tytułu "Ikony stylu" w konkursie Teen Choice Awards. Oprócz niej wyróżnić postanowiono także Blake Lively czy Harry Styles. 

Głosowanie już ruszyło, a jego wyniki ogłoszone zostaną 12 sierpnia. 

Jeśli księżna Sussex wygra, prawdopodobnie i tak osobiście nie odbierze nagrody. Członkowie rodziny królewskiej raczej nie uczestniczą w tego typu wydarzeniach. 

Myślicie, że to nagłe docenienie umiejętności i prezencji Meghan ma związek z jej ślubem z Harrym?

***
Zobacz więcej materiałów:

Dowiedz się więcej na temat: Harry i Meghan Markle.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje