Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Meghan Markle i księżna Kate nie wytrzymały! Co je tak rozbawiło?!

Niedawno, z okazji 70. urodzin księcia Karola Pałac Kensington opublikował rodzinne zdjęcie Windsorów. Na nieoficjalnej wersji zdjęcia widać, że członkowie rodziny królewskiej nie mogli powstrzymać się od śmiechu. W końcu wiadomo, co ich tak rozśmieszyło.

Piękne ogrody należące do Clarence House, a w nich książę Karol, jego żona Camilla (71 l.), księżna Kate (36 l.) z księciem Williamem (36 l.) i trójką swoich dzieci: Jerzym (5 l.), Karoliną (3 l.) i Ludwikiem (7 m.), oraz księżna Meghan (37 l.) z księciem Harrym (34 l.).

Reklama

To właśnie oni zostali uwiecznieni na zdjęciu i nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie dwie wersje fotografii. Jedna poważna, pozowana, a druga przedstawia rodzinę królewską w zupełnie innym świetle.

Książę Karol trzyma małego Jerzego na kolanach, Camilla wskazuje coś palcem i skupia uwagę małej Charlotte, Meghan dosłownie nie może wytrzymać ze śmiechu, podobnie jak Kate, która trzyma swoje najmłodsze dziecko - księcia Louisa.

Poddanym bardziej przypadła właśnie ta, naturalna i weselsza wersja zdjęcia, ale nie było wiadomo, co tak rozbawiło towarzystwo na zdjęciu. Okazało się, że fotografia nie powstałaby, gdyby nie niania książęcych dzieci, czyli Maria Borrallo.

Oczywistym jest, że nie jest łatwą sprawą zrobienie zdjęcia trójce dzieci jednocześnie. Aby skupić ich uwagę, Maria stanęła tuż koło fotografia i zwyczajnie zaczęła się wygłupiać, a dzieci zafascynowane patrzyły na nią. Wygląda na to, że Marii udało się rozbawić nie tylko Charlotte, George’a i Louis’a, ale także dorosłych.

Gdyby nie ona, to zdjęcie w ogóle by nie powstało, a poddani nie mieliby okazji zobaczyć innego oblicza rodziny królewskiej, niż tylko tego oficjalnego. 

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 


Dowiedz się więcej na temat: Meghan Markle | księżna Kate

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje