Reklama
Reklama

Megan Fox świętuje 36. urodziny z zupełnie nową twarzą. Przypomina jeszcze siebie?

Megan Fox (36 l.) pojawiła się na gali Billboard Music Awards u boku ukochanego Machine Gun Kelly’ego. Uroczysta gala zbiegła się z urodzinami aktorki, dlatego gwiazda olśniła w zupełnie nowym wydaniu. Czy Megan Fox w ogóle jeszcze przypomina siebie sprzed lat?

Megan Fox świętuje 36. urodziny z zupełnie nową twarzą. Przypomina jeszcze siebie?

Megan Fox jest gwiazdą filmów z początku lat 2000. Szeroką rozpoznawalność przyniósł jej udział w produkcjach z serii "Transformers". Dziś również grywa w filmach, jednak przede wszystkim skupia się na swoim życiu prywatnym, które od pewnego czasu spędza u boku 4 lata młodszego rapera Machine Gun Kelly’ego. W zeszłym weekend para pojawiła się na rozdaniu nagród Billboard Music Awards.

Reklama

Aktorka zachwyciła na czerwonym dywanie czarną kreacją z imponującym dekoltem oraz rękawiczkami w tym samym kolorze. Choć stylizacja, na którą zdecydowała się Megan, była zachwycająca, to uwagę fotoreporterów zwróciła przede wszystkim... nowa twarz Fox! Mocny makijaż oczu zupełnie odmienił buzię pięknej aktorki, a wiele osób mogło odnieść wrażenie, że zmiany w jej wyglądzie to nie tylko zasługa wprawnych rąk makijażystów. Niektórzy fani zauważyli, że gwiazda coraz bardziej przypomina swoim wyglądem Kim Kardashian...

Megan Fox wyraźnie zmieniła się pod wpływem związku z Machine Gun Kellym. Przypomnijmy, że parę miesięcy temu muzyk oświadczył się Megan, która spotykała się z nim, będąc jeszcze mężatką. Fox była związana z aktorem Brainem Austinem Greenem od 2010 roku, a para doczekała się aż trójki dzieci: Noah, Bodhiego i Journeya.  Megan i Brian rozwiedli się 8 lutego 2022 i to pod opieką mężczyzny znajdują się teraz ich pociechy.  

Zobacz też:

Megan Fox w skąpej mini w panterkę. Wyeksponowała długie nogi!

Eurowizja 2022: Ida Nowakowska padła ofiarą rosyjskiej propagandy! Obrzydliwe manipulacje!

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Megan Fox | Machine Gun Kelly
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy