Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Megan Fox odwołała rozwód!

Wygląda na to, że Megan Fox (29 l.) i Brian Austin Green (42 l.) zdołali uratować swoje małżeństwo!

Kiedy aktorka pojawiła się ostatnio na jednej z imprez, wprawiła wszystkich w osłupienie. Pod obcisłą sukienką Megan Fox odznaczał się dość krągły brzuszek. Zapewne nikt nie robiłby z tego aż takiej sensacji, gdyby nie fakt, że gwiazda i jej mąż Brian Austin od prawie roku są w separacji.

Reklama

Tabloidy natychmiast zaczęły dociekać, kto może być ojcem dziecka. Spekulowano, że jest nim mąż gwiazdy lub tajemniczy nieznajomy, z którym aktorka była kilkakrotnie widywana. Wiele wskazuje na to, że to jednak z mężem Megan Fox postarała się o powiększenie rodziny.

Jak donosi "E!News", aktorka wycofała pozew rozwodowy! Ciąża ponoć nie była planowana, jednak teraz oboje cieszą się, że ich rodzina się powiększy. "To była wpadka, ale kiedy ochłonęli, ucieszyli się" - mówi źródło tabloidu.

Co ciekawe, sama Megan Fox wyśmiała kolorowe gazety, spekulujące, kto jest ojcem jej dziecka. Na swoim Instagramie zamieściła zdjęcie z trzema kolegami po fachu, a w hasztagu obwieściła, że "żaden z nich nie jest ojcem jej dziecka".


Dowiedz się więcej na temat: Megan Fox

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje