Reklama

Reklama

Reklama

Mąż Nicki Minaj w przeszłości został skazany za zabójstwo. Teraz dostał kolejny wyrok!

Mąż Nicki Minaj - Kenneth Petty - usłyszał kolejny wyrok. Tym razem został skazany na trzy lata aresztu domowego, po tym jak nie z wpisał się do rejestru przestępców seksualnych. Jakie były jego wcześniejsze przewinienia?

Kolejny wyrok męża Nicki Minaj

Za mężem seksownej raperki ciągnie się sprawa sprzed ponad dwudziestu lat. Petty został skazany za przestępstwo na tle seksualnym, kiedy to w 1995 roku miał wykorzystać 16-letnią Jennifer Hough. Petty trafił za to do więzienia na 4 lata i został zarejestrowany jako przestępca drugiego stopnia w stanie Nowy Jork. Niestety, zapomniał poinformować o tym władze Kalifornii podczas przeprowadzki w 2020. W efekcie tego niedopatrzenia został aresztowany i... ponownie stanął przed sądem.

Mąż Nicki Minaj i jego kryminalna przeszłość

Media nie podają szczegółów, ale w grę wchodziła napaść z bronią w ręku. Ale to nie najgorsza rzecz w przestępczym życiorysie Kennetha Petty. 44-latek z imponującą konsekwencją buduje swoje kryminalne portfolio. W 2006 roku został skazany za zabójstwo.

Reklama

Amerykańskie prawo rozróżnia "zabójstwo" od "morderstwa", dlatego mąż Nicki został skazany na 10 lat więzienia, z których w zamknięciu spędził jedynie 7... Maksymalnego wymiaru kary udało mu się również uniknąć w Kalifornii - groził mu ponownie dziesięcioletni okres pozbawienia wolności. Jednak po tym jak Petty przyznał się do winy, sąd zmienił karę na 3 lata aresztu domowego. 

Kenneth Petty i Nicki Minaj są małżeństwem od 2019 roku. Mają ze sobą synka. Pomimo kryminalnej przeszłości wybranka, raperka cieszy się z uroków małżeństwa, czemu często daje wyraz na swoim instagramowym profilu.

zobacz też:

Rozenek jednak nie wystąpi w "Tańcu z Gwiazdami"

Piasek zdradza kulisy rozstania z TVP

Dlaczego Agata Młynarska odwróciła się od matki? 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Nicki Minaj | Kenneth Petty

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy